Büszkeségeink




2021-2022-es büszkeségeink

Verseny megnevezése Eredmény Diákok neve Felkészítő tanár Időpont

16. DVTK - Kelet-Magyarország Kupa, Junior és utánpótlás műkorcsolya verseny

Chicks fiú kategória - 2. hely

Fagyas Levente 2.a

2021.
november 20.

16. DVTK - Kelet-Magyarország Kupa, Junior és utánpótlás műkorcsolya verseny

Cubs lány kategória - 15. hely

Fagyas Lilla 3.a

2021.
november 20.

Sziget kupa és IJKA  országos karate bajnokság

2x2.hely, 3.hely

Marsi Máté 4.b

2021.
november 14.

Sziget kupa és IJKA  országos karate bajnokság

1.hely, 2x2.hely

Marsi Erik 2.c

2021.
november 14.

II. Vasas Kupa, Országos műkorcsolya és szinkronkorcsolya verseny

1. hely

Fagyas Levente 2.a

2021.
november 13.

 II. Vasas Kupa, Országos műkorcsolya és szinkronkorcsolya verseny

16. hely

Fagyas Lilla 3.a

2021.
november 13.

Aerobik Magyar Kupa 4. Forduló és Aerobik Magyar Kupa Döntő

2x1.hely

Bencze Laura 3.b

2021.
november 06.

Aerobik Magyar Kupa 4. Forduló és Aerobik Magyar Kupa Döntő

2x1.hely

Bencze Szonja 3.b

2021.
november 06.

Magyar Látványtánc Sportszövetség / Európa Bajnokság

2.hely

Juhász Sarolta 5.a

2021.
október 23.

TRIAL Force kupafutam III. forduló, Cegléd

4.hely

Zagyva Zsombor 8.b

2021.
október 16.

TRIAL Force kupafutam III. forduló, Cegléd

5.hely

Fekete Zalán 8.b

2021.
október 16.

TRIAL Force kupafutam III. forduló, Cegléd

8.hely

Fejes Ádám 8.b

2021.
október 16.

TRIAL Force kupafutam III. forduló, Cegléd

2.hely

 Fark Zalán 7.b

2021.
október 16.

TRIAL Force kupafutam III. forduló, Cegléd

5.hely

Fark Zsombor 8.b

2021.
október 16.

Debreceni Rendőr Sport egyesület lőbajnokság

1. hely

 Maczó Martin 2.b

2021.
október 09.

 Debreceni Rendőr Sport egyesület lőbajnokság

1. hely

 Maczó Martin 2.b

2021.
október 09.

Országos Bozsik program

legjobb játékos

Ferenczi Noel 2.c

2021.
október 03.

Magyar Kupa 3. forduló

2x1.hely

Osztós Zsanna 8.c

2021.
október 02.

Magyar Kupa 3. forduló

2. hely

 Juhász Dóra 4.b

2021.
október 02.

Avas karate kupa 15. Csordás József Nemzetközi emlékverseny, Miskolc

1.hely, 3.hely

Marsi Máté 4.b

2021.
október 02.

Aerobik Magyar Kupa III. Forduló

1.hely

 Bencze Laura 3.b

2021.
október 02.

Aerobik Magyar Kupa III. Forduló

1.hely

 Bencze Szonja 3.b

2021.
október 02.

 Aerobik verseny

2.hely

 Juhász Dóra 4.b

2021.
október 02.

Bozsik fesztivál

kiemelkedő játékos

Ferenczi Noel 2.c

2021.
szeptember 18.

MLSZ Országos U-14 1.forduló

1.hely

Szabó Milán 8.a

2021.
augusztus 27.