2013-2014-es tanév verseny eredmények
Nemzetközi Versenyek
Verseny megnevezése |
Verseny típusa |
Eredmény |
Diákok neve |
Felkészítő tanár |
Időpont |
Nemzetközi Utánpótlás Műkorcsolya verseny 8.Kelet-Magyarország Kupa |
műkorcsolya verseny |
3.helyezés |
Szűcs Luca 1.b |
|
2013.11.09. |
Majorett verseny- Horvátország |
majorett-csapat verseny |
2.helyezés |
Magyar Fruzsina 3.a Kálmánchelyi Gréta 2.b |
|
2013.12. |
Majorett Bajnokság-Szerbia |
majorett verseny |
1.helyezés |
Magyar Fruzsina 3.a |
|
2013.okt.19. |
Majorett Bajnokság-Szerbia |
majorett verseny |
1.helyezés-2 db 2.helyezés |
Simkovics Viktória 2.b |
|
2013. okt.19. |
Hungarospa Kupa-úszóverseny |
100 m gyorsúszás |
1.helyezés |
Sándor Benedek 5.b |
|
2013.10.26-27. |
Hungarospa Kupa-úszóverseny |
100 m mellúszás |
5.helyezés |
Sándor Benedek 5.b |
|
2013.10.26-27 |
Hungarospa Kupa-úszóverseny |
100 m hátúszás |
1.helyezés |
Sándor Benedek 5.b |
|
2013.10.26-27 |
Hungarospa Kupa-úszóverseny |
100 m pillangó |
2.helyezés |
Sándor Benedek 5.b |
|
2013.10.26-27 |
Hungarospa Kupa-úszóverseny |
100 m mellúszás |
1.helyezés |
Sárosi Balázs 3.b |
|
2013.10.26-27 |
Nemzetközi Komplex Tanulmányi verseny |
komplex verseny |
3.helyezés |
Hajnóci Réka 4.a Miklós Dóra 4.a Nagy Sára 3.a |
Pethő Annamária és Keresztesiné Sipos Ildikó |
2013.11.08. |
Nemzetközi Komplex Tanulmányi verseny |
komplex verseny |
7.helyezés |
Biró Bendegúz 4.b Szilágyi Hanna 4.b Lábady Jázmin 3.b |
Polyákné Pócsi Erika és Cseresnyésné Tóth Irén |
2013.11.08. |
Nemzetközi Majorett verseny -Szlovákia |
majorett verseny csapat verseny |
2.helyezés |
Kálmánchelyi Gréta 2.b Simkovics Viktória 2.b Magyar Fruzsina 3.a |
|
2013.11. |
Nemzetközi Teremlabdarúgó Torna 2003-as korosztály |
labdarugó verseny |
6.helyezés |
4.a osztály: Sándor Attila Mucsányi Levente Nagy Kristóf |
|
2014.02.02. |
Majorett verseny-Horvátország Velika Gorica |
majorett verseny Solo-Pon-Pom Kadett |
1.helyezés |
Simkovics Viktória 2.b |
|
2014.02.22. |
Majorettes Fest Zagreb/Croatia |
majorett verseny Solo-Pom-Pon Kadett |
1.helyezés |
Simkovics Viktória 2.b |
|
2014.03.29. |
9.Avas Kupa |
Nemzetközi Műkorcsolya verseny |
1.helyezés |
Győrfi Katinka 4.a |
|
2014.04.11-13. |
9.Avas Kupa |
Nemzetközi Műkorcsolya verseny-Vidékbajnokság |
1.helyezés |
Győrfi Katinka 4.a |
|
2014.04.11-13. |
9.Avas Kupa |
Nemzetközi Műkorcsolya verseny |
3.helyezés |
Kovács Noémi 2.a |
|
2014.04.11-13. |
9.Avas Kupa |
Nemzetközi Műkorcsolya verseny-Vidékbajnokság |
2.helyezés |
Kovács Noémi 2.a |
|
2014.04.11-13. |
9.Avas Kupa |
Nemzetközi Műkorcsolya verseny |
1.helyezés |
Végi Diána Laura 1.a |
|
2014.04.11-13. |
9.Avas Kupa |
Nemzetközi Műkorcsolya verseny-Vidékbajnokság |
1.helyezés |
Végi Diána Laura 1.a |
|
2014.04.11-13. |
III.Nemzetközi XIXO Judo Kupa |
Judo verseny |
1.helyezés |
Oláh Flóra 2.b |
|
2014.04.26. |
Nemzetközi Kosárlabda Torna Bécs |
kosárlabda csapat verseny |
3.helyezés |
Zoványi Csaba 6.b Jakab Emil 6.a |
|
2014.04.26. |
XIII.Árpád Kupa Hajdúszoboszló |
úszóverseny 200 m gyors |
1.helyezés |
Sándor Benedek 5.b |
|
2014.04.26. |
XIII.Árpád Kupa Hajdúszoboszló |
úszóverseny 200 m hát |
1.helyezés |
Sándor Benedek 5.b |
|
2014.04.26. |
XIII.Árpád Kupa Hajdúszoboszló |
úszóverseny 200 m pillangó |
2.helyezés |
Sándor Benedek 5.b |
|
2014.04.26. |
XIII.Árpád Kupa Hajdúszoboszló |
úszóverseny 200 m mell |
2.helyezés |
Sárosi Balázs 3.b |
|
2014.04.26. |
XIII.Árpád Kupa Hajdúszoboszló |
úszóverseny 100 m pillangó |
2.helyezés |
Sárosi Balázs 3.b |
|
2014.04.26. |
XIII.Árpád Kupa Hajdúszoboszló |
úszóverseny 200 m mell |
6.helyezés |
Szilágyi Panna 2.b |
|
2014.04.26. |
XIII.Árpád Kupa Hajdúszoboszló |
úszóverseny 100 m pille |
6.helyezés |
Szilágyi Panna 2.b |
|
2014.04.26. |
Szent László, a lovagkirály |
gyermekrajz verseny |
1.helyezés |
Sándor Blanka 7.b |
Séra Andrea |
2014.05.15. |
Országos versenyek
Versenyek megnevezése |
Verseny típusa |
Eredmény |
Diákok neve |
Felkészítő tanár |
Időpont |
Jedlik Ányos Országos MatFiz verseny |
matematika verseny |
6.helyezés |
Erdősi Lili 6.b |
Szilágyiné Szabó Gabriella |
2013-2014 tanév |
Curie országos matematika verseny |
matematika verseny |
6.helyezés |
Vereb Boglárka 7.b |
Terdik Erika |
2013-2014 tanév |
Bendegúz Akadémia Országos Levelező Tanulmányi Verseny |
levelezős egyéni verseny |
Arany minősítés Arany minősítés Ezüst minősítés Ezüst minősítés |
Szabó Nikolett 1.c Mező Kristóf 1.c Csire Rebeka 1.c Kacska Kende 1.c |
Aranyászné Kiss Orsolya |
2013-2014 tanév |
Bendegúz Akadémia Országos Levelező Tanulmányi Verseny |
levelezős egyéni verseny |
Bronz minősítés |
Magyar Fruzsina 3.a |
Keresztesiné Sipos Ildikó |
2013-2014 tanév |
Bendegúz Akadémia Országos Levelező Tanulmányi Verseny |
levelezős egyéni verseny |
Ezüst minősítés |
Lábady Jázmin3.b |
Csizmazia Tamásné |
2013-2014 tanév |
Bendegúz Akadémia Országos Levelező Tanulmányi Verseny |
levelezős egyéni verseny |
Ezüst minősítés |
Kovács László 2.b |
Dr.Juhászné Révész Magdolna |
2013-2014 tanév |
Bendegúz Akadémia Országos Levelező Tanulmányi Verseny |
levelezős egyéni verseny |
Arany minősítés Arany minősítés Ezüst minősítés |
Gyarmati Ditta 4.b Kiss Angelika 4.b Aranyász Ádám 4.b |
Polyákné Pócsi Erika |
2013-2014 tanév |
Bendegúz Akadémia Országos Levelező Tanulmányi Verseny |
levelezős egyéni verseny |
Arany minősítés Arany minősítés |
Iván Vilmos 6.a Márton Misell 6.a |
Siposné Hornyák Margit |
2013-2014 tanév |
Bendegúz Akadémia Országos Levelező Tanulmányi Verseny |
levelezős egyéni verseny |
Arany minősítés |
Mező Péter 5.a |
Borosné Szabó Bernadett |
2013-2014 tanév |
Titok Országos levelezős verseny |
angol nyelvi verseny |
10.helyezés |
Törzsök Réka |
Viski Zoltán |
2013-2014 tanév |
Titok Országos levelezős verseny |
angol nyelvi verseny |
1.helyezés |
Szilágyi Hanna 4.b |
Balogh Noémi |
2013-2014 tanév |
Judo verseny-Miskolc |
judo verseny |
1.helyezés |
Oláh Flóra 2.b |
|
2013.12. |
Budapest-Rákoskerti Torna Kupa |
|
3.helyezés-csapatban |
Bernáth Bence 1.c |
|
2013.12. |
Gyorskorcsolya Diákolimpia országos döntő |
korcsolya |
1.helyezés 5.helyezés |
Végi Dániel 4.b |
|
2014.01. |
Gyorskorcsolya Diákolimpia országos döntő |
korcsolya |
3.helyezés 3.helyezés |
Végi Diána 1.a |
|
2014.01. |
Országos KépzőművészetPályázat- Zánka |
rajzpályázat |
2.helyezés |
Bakó Izabella 4.b |
|
2014.01. |
„Ne felejtsek!” Országos levelező anyanyelvi verseny |
anyanyelvi verseny |
1.helyezés |
Vereb Boglárka 7.b |
Veres Zsuzsa |
2014.01. |
„Ne felejtsek!” Országos levelező anyanyelvi verseny |
anyanyelvi verseny |
1.helyezés |
Erdősi Lili 6.b |
Molnár Lászlóné |
2014.01. |
Műkorcsolya Cubs 2006 kategória |
műkorcsolya verseny |
1.helyezés |
Végi Diána 1.a |
|
2014.02. |
Műkorcsolya Cubs 2006 kategória |
műkorcsolya verseny |
4.helyezés |
Szűcs Luca 1.b |
|
2014.02. |
Műkorcsolya Cubs 2006 kategória |
műkorcsolya verseny |
9.helyezés |
Végi Dániel 4.b |
|
2014.02. |
III.Tildi Formációs Táncverseny |
táncverseny |
1.helyezés |
Karasi Zoé 2.a |
|
2014.02.15. |
Hajós Alfréd Úszó verseny 1.forduló |
úszó verseny 100 m gyors |
1.helyezés |
Sándor Benedek 5.b |
|
2014.02.15. |
Hajós Alfréd Úszó verseny 1.forduló |
úszó verseny 100 m pillangó |
2.helyezés |
Sándor Benedek 5.b |
|
2014.02.15. |
Hajós Alfréd Úszó verseny 1.forduló |
úszó verseny 200 m hát |
1.helyezés |
Sándor Benedek 5.b |
|
2014.02.15. |
Hajós Alfréd Úszó verseny 1.forduló |
úszó verseny 400 m vegyes |
1.helyezés |
Sándor Benedek 5.b |
|
2014.02.15. |
Hajós Alfréd Úszó verseny 1.forduló |
úszó verseny 100 m pillangó |
3.helyezés |
Szilágyi Panna 2.b |
|
2014.02.15. |
Hajós Alfréd Úszó verseny 1.forduló |
úszó verseny 100 m gyors |
5.helyezés |
Szilágyi Panna 2.b |
|
2014.02.15. |
Hajós Alfréd Úszó verseny 1.forduló |
úszó verseny 100 m mell |
6.helyezés |
Szilágyi Panna 2.b |
|
2014.02.15. |
Hajós Alfréd Úszó verseny 1.forduló |
úszó verseny 200 m vegyes |
6.helyezés |
Szilágyi Panna 2.b |
|
2014.02.15. |
Hajós Alfréd Úszó verseny 1.forduló |
úszó verseny 200 m mell |
1.helyezés |
Sárosi Balázs 3.b |
|
2014.02.15. |
Hajós Alfréd Úszó verseny 1.forduló |
úszó verseny 200 m mell |
10.helyezés |
Gyarmati Ditta 4.b |
|
2014.02.15. |
Műkorcsolya” Magyar Kupa” Országos Korosztályos Bajnokság |
műkorcsolya verseny |
1.helyezés |
Végi Diána 1.a |
|
2014.02.15. |
Országos Pangea Matematika verseny |
matematika verseny |
4.helyezés |
Miklós Dóra 4.a |
Pethő Annamária |
2014.03. |
Országos Száguldó Mátrixok levelezős Verseny |
irodalmi és történelmi verseny |
4.helyezés |
Hajnal Szabina 7.b |
Veres Zsuzsa |
2014.02.22. |
Országos Száguldó Mátrixok levelezős Verseny |
irodalmi és történelmi verseny |
2.helyezés |
Szigeti Máté 7.b |
Veres Zsuzsa |
2014.02.22. |
Országos Száguldó Mátrixok levelezős Verseny |
irodalmi és történelmi verseny |
4.helyezés |
Kovács Panni 5.b |
Veres Zsuzsa |
2014.02.22. |
Országos Száguldó Mátrixok levelezős Verseny |
irodalmi és történelmi verseny |
6.helyezés |
Ősz Márton 6.a |
Veres Zsuzsa |
2014.02.22. |
Országos Száguldó Mátrixok levelezős Verseny |
irodalmi és történelmi verseny |
1.helyezés |
Jakab Emil 6.a |
Veres Zsuzsa |
2014.02.22. |
Püspökladányi Országos Mazsorett verseny |
mazsorett verseny solo |
3.helyezés |
Simkovics Viktória 2.b |
|
2014.03.22. |
Püspökladányi Országos Mazsorett verseny |
mazsorett verseny Mini |
1.helyezés |
Simkovics Viktória 2.b Kálmánchelyi Gréta 2.b |
|
2014.03.22. |
Püspökladányi Országos Mazsorett verseny |
mazsorett verseny Mix team |
2.helyezés |
2.b: Simkovics Viktória Kálmánchelyi Gréta |
|
2014.03.22. |
Püspökladányi Országos Mazsorett verseny |
mazsorett verseny team |
1.helyezés |
Magyar Fruzsina 3.a |
|
2014.03.22. |
Országos Tornaverseny Szársomlyó |
tornaverseny csapat egyéni |
2.helyezés 1.helyezés |
Bernáth Bence 1.c |
|
2014.03.31. |
XV.Db-i Országos Mazsorett Fesztivál |
mazsorett verseny |
2.helyezés |
Szabó Zsófia 1.c |
|
2014.03.31. |
Sziporka Országos Matematika verseny |
matematika verseny |
8.helyezés |
Tóth Roland 3.b |
Csizmazia Tamásné |
2014.04.24. |
London Bridge Országos idegen nyelvi tesztverseny |
angol nyelvi tesztverseny |
3.helyezés |
Vereb Boglárka 7.b |
Gábor Marianna |
2014.05.11. |
London Bridge Országos idegen nyelvi tesztverseny |
angol nyelvi tesztverseny |
5.helyezés |
Baksay Réka 8.b |
Gábor Marianna |
2014.05.11. |
London Bridge Országos idegen nyelvi tesztverseny |
angol nyelvi tesztverseny |
6.helyezés |
Szilágyi Laura 8.b |
Gábor Marianna |
2014.05.11. |
London Bridge Országos idegen nyelvi tesztverseny |
angol nyelvi tesztverseny |
8.helyezés |
Berki Nikolett 5.a |
Gábor Marianna |
2014.05.11. |
London Bridge Országos idegen nyelvi tesztverseny |
angol nyelvi tesztverseny |
9.helyezés |
Boross Boldizsár 5.b |
Siposné Hornyák Margit |
2014.05.11. |
Országos Tornaverseny Vidékbajnokság |
tornaverseny csapat |
1.helyezés |
Bernáth Bence 1.c |
|
2014.05.11. |
Országos Tornaverseny Vidékbajnokság |
tornaverseny egyéni |
2.helyezés |
Bernáth Bence 1.c |
|
2014.05.11. |