Büszkeségeink
2015-2016-os büszkeségeink
Eredmény | Név |
A Legjobb Pedagógus | Kelemenné Fegyveres Ildikó |
A Legjobb Pedagógus | Keresztesiné Sipos Ildikó |
A Legjobb Pedagógus | Aranyászné Kiss Orsolya |
Verseny megnevezése | Eredmény | Diákok neve | Felkészítő tanár | Időpont |
Suli Guru Országos levelező verseny | 2., 3., 9.hely | Erdősi Dorka 3.b | Csizmazia Tamásné | 2016. |
Kazinczy Rajzverseny | 1.hely | Tóth Krisztina 4.a | Polyákné Pócsi Erika | 2016. |
Gyermeknapi úszóverseny | 2.hely | Szikla Júlia 1.b | 2016. | |
„Keltegető” országos levelező verseny | 1.hely | Szokolai Lili 2.a | Varga Mihályné | 2016. |
„Keltegető” országos levelező verseny | 1.hely | Lukovics Hanna 2.a | Varga Mihályné | 2016. |
„Keltegető” országos levelező verseny | 1.hely | Hagymási Ádám 2.a | Varga Mihályné | 2016. |
„Keltegető” országos levelező verseny | 1.hely | Gorzsás Viktória 2.a | Varga Mihályné | 2016. |
„Keltegető” országos levelező verseny | 1.hely | Sinka Panna 2.a | Varga Mihályné | 2016. |
„Keltegető” országos levelező verseny | 1.hely | Kerekes Dóra 2.a | Varga Mihályné | 2016. |
„Keltegető” országos levelező verseny | 1.hely | Lukács Balázs 2.a | Varga Mihályné | 2016. |
„Keltegető” országos levelező verseny | 1.hely | Thaler Olivér 2.a | Varga Mihályné | 2016. |
Lilla Téri Általános Iskola Szépírás verseny | 1.hely | Karsai Lilla 1.b | Badar Gabriella | 2016. |
Lilla Téri Általános Iskola Szépírás verseny | 1.hely | Fülep Hanna 1.a | Hegedűs Istvánné | 2016. |
Lilla Téri Általános Iskola Szépírás verseny | 2.hely | Pál Zsófia 1.a | Hegedűs Istvánné | 2016. |
Lilla Téri Általános Iskola Szépírás verseny | 2.hely | Szabó Áron Levente 1.b | Badar Gabriella | 2016. |
Lilla Téri Általános Iskola Szépírás verseny | 2.hely | Hornyik Flóra 1.a | Hegedűs Istvánné | 2016. |
Lilla Téri Általános Iskola Szépírás verseny | 3.hely | Szabó Zétény 1.a | Hegedűs Istvánné | 2016. |
Kaán Károly Országos Természetismeret és Környezet | 9.hely | Nagy Orsolya 6.b | 2016. | |
Herman Ottó Országos Biológia Verseny megyei fordu | 12.hely | Hamar Marcell Csaba 7.a | 2016. | |
Nyírerdő Zrt által meghirdetett városi Természetis | 9.hely | Nagy Orsolya 6.b | 2016. | |
Benedek Elek Általános Iskola városi Természetisme | 6.hely | Nagy Orsolya 6.b, Aranyász Ádám 6.b, Tóth Roland 5.b | 2016. | |
Dienes Gimn./ Szakközép.- megyei Prózamondó versen | 2.hely | Varga Dominika 7.a | Gábor Marianna | 2016. |
Csapókerti Ált. Isk.-megyei Prózamondó | 2.hely | Varga Dominika 7.a | 2016. | |
Reading in English megyei angol verseny | 2.hely | Bodnár Patrik 7.a | 2016. | |
Reading in English megyei angol verseny | 4.hely | Oláh Noémi 7.a | 2016. | |
Reading in English megyei angol verseny | 4.hely | Nagy Anna 7.a | 2016. | |
Reading in English megyei angol verseny | 1.hely | Koszta Kata 5.a | 2016. | |
Reading in English megyei angol verseny | 4.hely | Fényes Gréta 5.a | 2016. | |
Fazekas M.Ált. Isk.-megyei Rejtvényfejtő Verseny | 5.hely | Jenei Vanda 7.a | 2016. | |
London Bridge tesztverseny országos döntő | 5.hely | Jenei Vanda 7.a | 2016. | |
Fazekas M.Ált. Isk.-megyei Rejtvényfejtő Verseny | 1.hely | Rácz Sára 6.a | 2016. | |
Hatvani Ált. Isk.-Prózamondó | 1.hely | Dobos Hanna 4.a | 2016. | |
Hatvani Ált. Isk.-Prózamondó | 4.hely | Koszta Kata 5.a | 2016. | |
Play and Win országos angol verseny | 3.hely | Szombati Szonja, Nagy Sára 5.a | 2016. | |
Play and Win országos angol verseny | Törtei Lili ,Árva Petra 5.a | 2016. | ||
Bendegúz Országos levelező verseny | 6.hely | Bojti Panna 3.c | 2016. | |
Csapókerti Ált. Isk. Prózamondó verseny | 5.hely | Nagy Boldizsár 4.b | 2016. | |
Csapókerti Ált. Isk. Prózamondó verseny | 7.hely | Bán Bence 4.b | 2016. | |
Tudásbajnokság Országos Angol verseny, Szeged | 6.hely | Bojti Panna 3.c | 2016. | |
Tudásbajnokság Országos Matematika verseny, Szeged | 15.hely | Ludmány Marcell 3.b | 2016. | |
Suli-Hód Magyar Nyelv Levelező verseny | 5.hely | Barkó Dóra 4.b | Polyákné Pócsi Erika | 2016. |
TV2 Kismenők | Balogh Soma | 2016. | ||
Hajdú- Bihar megyei Gyermek-és ifjúsági Néptánc fó | 1.hely | Nádházi Gergő 1.a | 2016. | |
Vöröskereszt Országos Rajzversenye | 2.hely | Vida Zsófia 4.b | Polyákné Pócsi Erika | 2016. |
Országos Titok Angol levelező verseny | 7.hely | Tőzsér Bence 3.a | Horváth Mariann, Kissné Harsányi Szilvia | 2016. |
Országos Titok Angol levelező verseny | 7.hely | Sárközi Levente 3.a | Horváth Mariann, Kissné Harsányi Szilvia | 2016. |
Országos Titok Angol levelező verseny | 7.hely | Aranyász Márk 3.a | Horváth Mariann, Kissné Harsányi Szilvia | 2016. |
Országos Titok Angol levelező verseny | 11.hely | Szentirmai Eszter 3.a | Horváth Mariann, Kissné Harsányi Szilvia | 2016. |
Országos Titok Angol levelező verseny | 11.hely | Szentirmai Zsófi 3.a | Horváth Mariann, Kissné Harsányi Szilvia | 2016. |
Országos Titok Angol levelező verseny | 11.hely | Boross Janka 4.a | 2016. | |
Benedek Elek Ált. Iskola Messzelátó Környezetismer | 1.hely | Csuja László 3.c | Aranyászné Kiss Orsolya | 2016. |
Benedek Elek Általános Iskola Messzelátó Környezet | 1.hely | Pál Dániel 3.c | Csizmazia Tamásné | 2016. |
Benedek Elek Általános Iskola Messzelátó Környezet | 1.hely | Molnár Mihály 3.c | Csizmazia Tamásné | 2016. |
Benedek Elek Általános Iskola Messzelátó Környezet | 2.hely | Kis Gréta 3.b | Csizmazia Tamásné | 2016. |
Benedek Elek Általános Iskola Messzelátó Környezet | 2.hely | Tiba Dóra 3.b | Csizmazia Tamásné | 2016. |
Benedek Elek Általános Iskola Messzelátó Környezet | 2.hely | Benke Dominik László 3.b | Csizmazia Tamásné | 2016. |
Benedek Elek Általános Iskola Messzelátó Környezet | 6.hely | Kiss-Takács Dorothea 3.b | Csizmazia Tamásné | 2016. |
Benedek Elek Általános Iskola Messzelátó Környezet | 6.hely | Szepesi Kincső 3.b | Csizmazia Tamásné | 2016. |
Benedek Elek Általános Iskola Messzelátó Környezet | 6.hely | Ludmány Marcell 3.b | Csizmazia Tamásné | 2016. |
Pallagi Chio Kupa Futball verseny | 1.hely, gólkirály | Papp Milán 2.a | 2016. | |
Pallagi Chio Kupa Futball verseny | 1.hely | Sipos Péter 2.a | 2016. | |
Pallagi Chio Kupa Futball verseny | 1.hely | Boros Bence 2.b | 2016. | |
Pallagi Chio Kupa Futball verseny | 1.hely | Fejes Ádám 2.b | 2016. | |
Országos úszóbajnokság, Eger | 3.hely | Szilágyi Panna 4.b | 2016. | |
Tanévzáró teniszverseny, Lilla téri Ált. Isk. | 1.hely | Pál Zsófia 1.o. | 2016. | |
Tanévzáró teniszverseny Lilla téri Ált. Isk. | 1.hely | Ősz Pál 1.o. | 2016. | |
Tanévzáró teniszverseny Lilla téri Ált. Isk. | 1.hely | Papp Petra 2.b | 2016. | |
Tanévzáró teniszverseny Lilla téri Ált. Isk. | 1.hely | Klepás Barna 2.o. | 2016. | |
Tanévzáró teniszverseny Lilla téri Ált. Isk. | 1.hely | Fark Zsombor 2.b | 2016. | |
Tanévzáró teniszverseny, Lilla téri Ált. Isk. | 1.hely | Bereczki Eszter 4.o. | 2016. | |
Tanévzáró teniszverseny, Lilla téri Ált. Isk. | 2.hely | Veres Nadin 1.o. | 2016. | |
Tanévzáró teniszverseny, Lilla téri Ált. Isk. | 2.hely | Fazekas Vanda 2.b | 2016. | |
Tanévzáró teniszverseny, Lilla téri Ált. Isk. | 2.hely | Fekete Zalán 2.b | 2016. | |
Tanévzáró teniszverseny, Lilla téri Ált. Isk. | 2.hely | Karcza- Kovács Marcell 3.o. | 2016. | |
Tanévzáró teniszverseny, Lilla téri Ált. Isk. | 3.hely | Orosz Franciska 1.o. | 2016. | |
Tanévzáró teniszverseny, Lilla téri Ált. Isk. | 3.hely | Fark Zalán 2.o. | 2016. | |
Tanévzáró teniszverseny, Lilla téri Ált. Isk. | 3.hely | Kis Nóra 2.b | 2016. | |
Tanévzáró teniszverseny, Lilla téri Ált. Isk. | 3.hely | Kiss Balázs 2.c | 2016. | |
Tanévzáró teniszverseny, Lilla téri Ált. Isk. | 3.hely | Szél Dávid 2.b | 2016. | |
Tanévzáró teniszverseny, Lilla téri Ált. Isk. | 3.hely | Kis Gréta 3.b | 2016. | |
Tanévzáró teniszverseny, Lilla téri Ált. Isk. | 1.hely | Kristóf Zsombor 3.a | 2016. | |
Tanévzáró teniszverseny, Lilla téri Ált. Isk. | 1.hely | Lippai Péter 4.o. | 2016. | |
Tanévzáró teniszverseny, Lilla téri Ált. Isk. | 2.hely | Szabó Milán 2.a | 2016. | |
Tanévzáró teniszverseny, Lilla téri Ált. Isk. | 3.hely | Grezsu Flórián 2.b | 2016. | |
Tanévzáró teniszverseny, Lilla téri Ált. Isk. | 3.hely | Csáki Szabolcs 3.a | 2016. | |
Tanévzáró teniszverseny, Lilla téri Ált. Isk. | 3.hely | Orbulov Gergő 4.o. | 2016. | |
Tanévzáró teniszverseny, Lilla téri Ált. Isk. | 1.hely | Kiss Boróka 5.b | 2016. | |
Tanévzáró teniszverseny, Lilla téri Ált. Isk. | 1.hely | Bíró Brúnó 6.o. | 2016. | |
Országos Majorette Bajnokság, Makó Kupa | 1.hely | Magyar Fruzsina 5.a | 2016. | |
Országos Majorette Bajnokság, Makó Kupa | 1.hely | Simkovics Viktória 4.b | 2016. | |
Országos Majorette Bajnokság, Makó Kupa | 1.hely | Papp Lilien 2.b | 2016. | |
Úszóverseny | 1.,2.hely | Maczó Marianna 1.b | 2016. | |
Teki Totó Országos levelező Matematika verseny | 1.hely | Lukács Balázs 2.a | Varga Mihályné | 2016. |
Teki Totó Országos levelező Matematika verseny | 3.hely | Sinka Panna 2.a | Varga Mihályné | 2016. |
Teki Totó Országos levelező Matematika verseny | 3.hely | Gorzsás Viktória 2.a | Varga Mihályné | 2016. |
Tehetséggondozó Diákkonferencia | 1.hely | Tóth Lilla 7.a | Séra Andrea | 2016. |
Tehetséggondozó Diákkonferencia | 3.hely | Jenei Vanda 7.a | Gábor Marianna | 2016. |
Tudásbajnokság megyei döntő | 1.hely | Ludmány Marcell 3.b | Csizmazia Tamásné | 2016. |
Tudásbajnokság megyei döntő | 1.hely | Bojti Panna 3.c | Aranyászné Kiss Orsolya | 2016. |
Tudásbajnokság megyei döntő | 6.hely | Papp Petra 2.b | Dr. Juhászné Révész Magdolna | 2016. |
Akrobatikus Rock and roll verseny | 1.hely | Illés Bianka 4.a | 2016. | |
Akrobatikus Rock and roll verseny | 1.hely | Máthé Anna 4.a | 2016. | |
Akrobatikus Rock and roll verseny | 1.hely | Bodó Zsuzsa 4.a | 2016. | |
Akrobatikus Rock and roll verseny | 1.hely | Bordás Nóra 6.a | 2016. | |
Akrobatikus Rock and roll verseny | 1.hely | Szabó Sára 6.a | 2016. | |
Akrobatikus Rock and roll verseny | 1.hely | Szoboszlai Judit 7.b | 2016. | |
Megyei olvasóverseny | különdíjas | Szűcs Brigitta 3.b | Csizmazia Tamásné | 2016. |
Magyar Sakkbajnokság | 8.hely | Kovács Gergely 1.a | 2016. | |
Szent József Gimnázium Történelem versenye | 2.hely | Kenyherc Kitti 6.b | Paczné Iván Edit | 2016. |
Szent József Gimnázium Történelem versenye | 3.hely | Erdei Nikoletta 6.b | Paczné Iván Edit | 2016. |
Kassai Labdarúgó torna | 1.hely | Bereczki Gábor 4.b | 2016. | |
Kassai Labdarúgó torna | 1.hely | Bán Bence 4.b | 2016. | |
Lovas Háziverseny | 3.hely | Szabó Sára 6.a | 2016. | |
Flex HD Aerobic verseny | 1.hely | Erdősi Dorka 3.b | 2016. | |
Flex HD Aerobic verseny | 1.hely | Kun Kitti 3.a | 2016. | |
Flex HD Aerobic verseny | 1.hely | Kovács Viktória 2.c | 2016. | |
Teki-totó országos levelező matematika verseny | 2.hely | Sarka Lilien 2.c | Cseresnyésné Tóth Irén | 2016. |
Tehetséggondozó Diákkonferencia | 1.hely | Mező Péter 7.a | Nagy Balázsné | 2016. |
Tehetséggondozó Diákkonferencia | 1.hely | Varga Dominika 7.a | Séra Andrea | 2016. |
Somvirág Rajzpályázat | különdíj | Vida Zsófia 4.b | Séra Andrea | 2016. |
Epreskerti Általános Iskola Megyei Informatika ver | 4.hely | Szász Hedvig 4.b | Polyákné Pócsi Erika | 2016. |
Epreskerti Általános Iskola Megyei Informatika ver | 4.hely | Kovács László 4.b | Polyákné Pócsi Erika | 2016. |
Epreskerti Általános Iskola Megyei Informatika ver | 4.hely | Bán Bence 4.b | Polyákné Pócsi Erika | 2016. |
Epreskerti Általános Iskola Megyei Informatika ver | 6.hely | Bíró Brúnó 6.b | Bagdi Imre | 2016. |
Epreskerti Általános Iskola Megyei Informatika ver | 6.hely | Aranyász Ádám 6.b | Bagdi Imre | 2016. |
Epreskerti Általános Iskola Megyei Informatika ver | 6.hely | Bodó Máté 6.b | Bagdi Imre | 2016. |
III. Félegyházi László Tehetségkutató Sakkverseny | 1.hely | Kovács Gergely 1.a | 2016. | |
London Bridge Angol Nyelvi Tesztverseny | 2.hely | Bojti Lili 5.b | 2016. | |
Hajdú- Bihar megyei Sakkbajnokság | 1.hely | Csontos Milán 1.b | 2016. | |
Chio Labdarúgó Torna | 1.hely | Papp Milán 2.a | 2016. | |
Eger Dobó Kupa Úszóverseny | 2. és 3.hely | Szilágyi Panna 4.b | 2016. | |
Lorántffy városi népdaléneklési verseny | 2.hely | Szentirmai Eszter 3.a | Borsiné Nyíri Ildikó | 2016. |
Lorántffy városi népdaléneklési verseny | 2.hely | Rimóczi Jázmin 4.a | Borsiné Nyíri Ildikó | 2016. |
Lorántffy városi népdaléneklési verseny | 2.hely | Bereczki Eszter 4.b | Borsiné Nyíri Ildikó | 2016. |
Országos Alapműveleti Matematika verseny | 5.hely | Donáth Soma Levente 7.o. | Terdik Erika | 2016. |
Országos Alapműveleti Matematika verseny | 2.hely | Erdősi Lili 8.b | Terdik Erika | 2016. |
Lilla Téri Általános Iskola matematika verseny | 1.hely | Ludmány Marcell 3.b | Csizmazia Tamásné | 2016. |
Lilla Téri Általános Iskola matematika verseny | 2.hely | Juhász Csongor 3.b | Csizmazia Tamásné | 2016. |
Lilla Téri Általános Iskola matematika verseny | 3.hely | Bereczki András 3.b | Csizmazia Tamásné | 2016. |
Lilla Téri Általános Iskola matematika verseny | 3.hely | Kovács Dániel 3.b | Csizmazia Tamásné | 2016. |
London Bridge Országos Angol verseny | 2.hely | Bojti Lili 5.b | Kremper Edit | 2016. |
Nemzetközi Majorett verseny | 3.hely | Magyar Fruzsina 5.a | 2016. | |
Nemzetközi Majorett verseny | 1.hely | Papp Lilien 2.b | 2016. | |
Nemzetközi Majorett verseny | 2.hely | Simkovics Viktória 4.b | 2016. | |
Nemzetközi Sakkverseny | 3.hely | Kovács László 4.b | 2016. | |
Shito Országos Judo Bajnokság | 1.hely | Csontos Milán 1.b | 2016. | |
Országos Modell- és tehetségkutató verseny | 1.hely | Maczó Marianna 1.b | 2016. | |
Fox Angol verseny | 6.hely | Bojti Panni 3.c | Balázsiné Máté Anita, Csűry Dávid | 2016. |
Pangea Matematika verseny | 1.hely | Eszenyi Adrienn 4.b | Antalffy Gabriella | 2016. |
Pangea Matematika verseny | 2.hely | Juhász Jázmin 4.a | Pethő Annamária | 2016. |
Pangea Matematika verseny | 3.hely | László Zsófia 4.a | Pethő Annamária | 2016. |
Lilla Téri Általános Iskola Természetismeret verse | 1.hely | Simkó Kamilla 4.o. | Antalffy Gabriella | 2016. |
Lilla Téri Általános Iskola Természetismeret verse | 1.hely | Bán Bence 4.b | Antalffy Gabriella | 2016. |
Lilla Téri Általános Iskola Természetismeret verse | 2.hely | Szász Hedvig 4.b | Antalffy Gabriella | 2016. |
Lilla Téri Általános Iskola Természetismeret verse | 2.hely | Babinszki Anna 4.b | Antalffy Gabriella | 2016. |
Lilla Téri Általános Iskola Természetismeret verse | 3.hely | Mák Anna 4.b | Antalffy Gabriella | 2016. |
Hatvani Általános Iskola, Matematika verseny | 2.hely | Balogh László 5.o. | Terdik Erika | 2016. |
Hatvani Általános Iskola, Matematika verseny | 6.hely | Lábady Jázmin 5.o. | Terdik Erika | 2016. |
Hatvani Általános Iskola, Matematika verseny | 4.hely | Zöld Hannadóra 6.o. | Terdik Erika | 2016. |
Hatvani Általános Iskola, Matematika verseny | 2.hely | Donáth Soma 7.o. | Terdik Erika | 2016. |
Hatvani Általános Iskola, Matematika verseny | 9.hely | Balogh Lili 8.o. | Szilágyiné Szabó Gabriella | 2016. |
Hatvani Általános Iskola, Matematika verseny | 1.hely | Erdősi Lili 8.o. | Szilágyiné Szabó Gabriella | 2016. |
Koós Károly Általános Iskola Megyei Rajzverseny | 6.hely | Bertók Boglárka 8.b | Séra Andrea | 2016. |
Koós Károly Általános Iskola Megyei Rajzverseny | 2.hely | Tóth Lilla 7.b | Séra Andrea | 2016. |
József Attila Általános Iskola rajzpályázata | 3.hely | Botos Dorina 6.b | Séra Andrea | 2016. |
József Attila Általános Iskola rajzpályázata | 2.hely | Mátyás Andrea 6.a | Séra Andrea | 2016. |
Száguldó Mátrixok Országos Irodalom verseny | 7.hely | Fecskovics Mike 5.a | Aranyászné Kiss Orsolya | 2016. |
Száguldó Mátrixok Országos Irodalom verseny | 8.hely | Anderkó Panna 7.b | Paczné Iván Edit | 2016. |
Száguldó Mátrixok Országos Irodalom verseny | 2.hely | Burger Nóra 6.b | Molnár Lászlóné | 2016. |
Száguldó Mátrixok Országos Irodalom verseny | 5.hely | Kovács Zsófia 7.b | Paczné Iván Edit | 2016. |
Száguldó Mátrixok Ember- és társadalom műveltségte | 5.hely | Bakó Izabella 6.o. | Paczné Iván Edit | 2016. |
Száguldó Mátrixok Ember- és társadalom műveltségte | 6.hely | Bíró Bence 6.o. | Paczné Iván Edit | 2016. |
Száguldó Mátrixok Ember- és társadalom műveltségte | 10.hely | Donáth Soma 7.o. | Paczné Iván Edit | 2016. |
Száguldó Mátrixok Ember- és társadalom műveltségte | 9.hely | Ősz Márton 8.o. | Paczné Iván Edit | 2016. |
Száguldó Mátrixok Ember- és társadalom műveltségte | 9.hely | Aranyász Ádám 8.o. | Paczné Iván Edit | 2016. |
Újpesti Jégkorong Torna | 1.hely | Bánk Zsombor 1.a | 2016. | |
Jégmadár Műkorcsolya verseny | 1.hely | Szabó Luca 1.a | 2016. | |
Aerobik Magyar Kupa | 1.hely | Erdősi Dorka 3.b | 2016. | |
Aerobik Magyar Kupa | 3.hely | Kun Kitti 3.a | 2016. | |
Lilla Téri Általános Iskola versmondó versenye | 1.hely | Kis Boróka 5.b | Molnár Lászlóné | 2016. |
Lilla Téri Általános Iskola versmondó versenye | 1.hely | Magyar Fruzsina 5.a | Aranyászné Kiss Orsolya | 2016. |
Lilla Téri Általános Iskola versmondó versenye | 2.hely | Jóna Sára 5.b | Molnár Lászlóné | 2016. |
Lilla Téri Általános Iskola versmondó versenye | 3.hely | Lábady Mimi 5.b | Molnár Lászlóné | 2016. |
Lilla Téri Általános Iskola versmondó versenye | 1.hely | Erdei Nikolett 6.o. | Molnár Lászlóné | 2016. |
Lilla Téri Általános Iskola versmondó versenye | 1.hely | Botos Noémi 6.o. | Molnár Lászlóné | 2016. |
Lilla Téri Általános Iskola versmondó versenye | 2.hely | Antal Rebeka 6.o. | Molnár Lászlóné | 2016. |
Lilla Téri Általános Iskola versmondó versenye | 3.hely | Szőllősi Veronika 6.o. | Molnár Lászlóné | 2016. |
Lilla Téri Általános Iskola versmondó versenye | 3.hely | Hajnóczi Réka 6.o. | Molnár Lászlóné | 2016. |
Lilla Téri Általános Iskola versmondó versenye | 1.hely | Bodó Zsófia 7.o. | Paczné Iván Edit | 2016. |
Lilla Téri Általános Iskola versmondó versenye | 2.hely | Oláh Noémi 7.o. | Paczné Iván Edit | 2016. |
Lilla Téri Általános Iskola angol magnóhallgatási | 1.hely | Rácz Sára 6.a | Gábor Mariann, Kremper Edit | 2016. |
Lilla Téri Általános Iskola angol magnóhallgatási | 1.hely | Szabó Gellért 6.b | Viski Zoltán, Kremper Edit | 2016. |
Lilla Téri Általános Iskola angol magnóhallgatási | 2.hely | Sándor Attila 6.a | Gábor Mariann, Kremper Edit | 2016. |
Lilla Téri Általános Iskola angol magnóhallgatási | 2.hely | Nagy Orsolya 6.b | Viski Zoltán, Kremper Edit | 2016. |
Lilla Téri Általános Iskola angol magnóhallgatási | 3.hely | Burger Nóra 6.b | Viski Zoltán, Kremper Edit | 2016. |
Petőfi Sándor Általános Iskola versíró pályázata | 1.hely | Csire Rebeka 3.c | Aranyászné Kiss Orsolya | 2016. |
Petőfi Sándor Általános Iskola versíró pályázata | 2.hely | Pálfy Gréta 3.c | Aranyászné Kiss Orsolya | 2016. |
Petőfi Sándor Általános Iskola szövegértési versen | 4.hely | Mák Anna Veronika 4.b | Polyákné Pócsi Erika | 2016. |
Országos Curie matematika verseny | 1.hely | Balogh László 5.a | Terdik Erika | 2016. |
Miskolci Nemzetközi Hoki bajnokság | 3.hely | Semsei Bakó Zalán 1.a | 2016. | |
Géniusz Kupa Sakkverseny | 2.hely | Csontos Milán 1.b | 2016. | |
Matematika verseny | 4.hely | Csontos Milán 1.b | Badar Gabriella | 2016. |
Debreceni Sportiskola Judo versenye | 1.hely | Oláh Flóra 4.b | 2016. | |
Olaszországi labdarúgó bajnokság | 4.hely | Szabó Milán 2.a | 2016. | |
Curie Országos Matematika verseny területi döntője | 1.hely | Balogh László 5.o. | Terdik Erika | 2016. |
Curie Országos Matematika verseny területi döntője | 2.hely | Lábady Jázmin 5.o. | Terdik Erika | 2016. |
Curie Országos Matematika verseny területi döntője | 3.hely | Kiss Boróka 5.b | Terdik Erika | 2016. |
Curie Országos Matematika verseny területi döntője | 5.hely | Erdősi Panka 5.o. | Terdik Erika | 2016. |
Curie Országos Matematika verseny területi döntője | 6.hely | Oláh Karolina 5.o. | Terdik Erika | 2016. |
Curie Országos Matematika verseny területi döntője | 1.hely | Aranyász Ádám 6.o | Terdik Erika | 2016. |
Curie Országos Matematika verseny területi döntője | 2.hely | Hagymási Nikolett 7.o. | Terdik Erika Terdik Erika | 2016. |
Curie Országos Matematika verseny területi döntője | 3.hely | Donáth Soma 7.o. | Terdik Erika | 2016. |
Curie Országos Matematika verseny területi döntője | 4.hely | Oláh Noémi 7.o. | Nádházi László | 2016. |
Curie Országos Matematika verseny területi döntője | 2.hely | Erdősi Lili8.o. | Szilágyiné Szabó Gabriella | 2016. |
Alapműveleti városi verseny Kossuth Gyakorló Által | 10.hely | Balogh László 5.o. | 2016. | |
Alapműveleti városi verseny Kossuth Gyakorló Által | 5.hely | Donáth L. Soma 7.o. | Terdik Erika | 2016. |
Alapműveleti városi verseny Kossuth Gyakorló Által | 9.hely | Jenei Vanda 7.o. | Nádházi László | 2016. |
Alapműveleti városi verseny Kossuth Gyakorló Által | 10.hely | Berki Nikoletta 7.o. | Nádházi László | 2016. |
Alapműveleti városi verseny Kossuth Gyakorló Által | 2.hely | Erdősi Lili 8.o. | Szilágyiné Szabó Gabriella | 2016. |
Országos balett verseny | 1.hely | Mészáros Dotti 2.b | 2016. | |
I. Sakkbajnok Kupa | 2.hely | Kovács Zoltán 2.c | 2016. | |
I. Sakkbajnok Kupa | 2.hely | Csuja László 3.c | 2016. | |
Hoki Bajnokság | 1.hely | Semsei Bakó Zalán 1.a | 2016. | |
Vénkerti Általános Iskola és AMI rajzversenye | 2.hely | Szegő Anna 5.b | Séra Andrea | 2016. |
Kinizsi Pál Ált. Iskola vers- és prózamondó versen | 2.hely | Juhász Jázmin 4.a | Pethő Annamária | 2016. |
Petőfi Sándor Általános Iskola Idegennyelvi Szöveg | 2.hely | Rácz Sára 6.a | Gábor Mariann | 2016. |
Petőfi Sándor Általános Iskola megyei „Fejtörők, r | 1.hely | Babinszki Anna 4.b | Polyákné Pócsi Erika, Antalffy Gabriella | 2016. |
Petőfi Sándor Általános Iskola megyei „Fejtörők, r | 1.hely | Szász Hedvig 4.b | Polyákné Pócsi Erika, Antalffy Gabriella | 2016. |
Petőfi Sándor Általános Iskola megyei „Fejtörők, r | 1.hely | Szűcs Brigitta 3.b | Csizmazia Tamásné | 2016. |
Petőfi Sándor Általános Iskola Megyei Rajzverseny | Különdíjas | Bányai Laura 2.c | Polyákné Pócsi Erika | 2016. |
XIX. Majorett Fesztivál | 2.hely | Máriás Luca 2.c | 2016. | |
Karácsony Sándor Általános Iskola idegen nyelvi ak | 1.hely | Kis Boróka 5.b | Gábor Mariann | 2016. |
Karácsony Sándor Általános Iskola idegen nyelvi ak | 1.hely | Rácz Sára 6.a | Gábor Mariann | 2016. |
Karácsony Sándor Általános Iskola idegen nyelvi ak | 1.hely | Győrfi Katinka 6.a | Gábor Mariann | 2016. |
Karácsony Sándor Általános Iskola idegen nyelvi ak | 1.hely | Czibere Levente 8.b | Horváth Mariann | 2016. |
Karácsony Sándor Általános Iskola idegen nyelvi ak | 1.hely | Donáth Soma 7.b | Horváth Mariann | 2016. |
Karácsony S. Általános Iskola idegen nyelvi akadál | 1.hely | Koszta Máté 8.a | Horváth Mariann | 2016. |
Országos Műkorcsolya Bajnokság | VI.hely | Végi Diána 3.a | 2016. | |
Nemzetközi Műkorcsolya Verseny, Bécs | VII.hely | Végi Diána 3.a | 2016. | |
Nemzetközi Gyorskorcsolya Verseny, Szeged | IV.hely | Végi Dániel 6.b | 2016. | |
Diákolimpia Sakkverseny | III.hely | Kovács Gergely 1.a | 2016. | |
Diákolimpia Sakkverseny | III.hely | Szaporán Roland 2.c | 2016. | |
Diákolimpia Sakkverseny | III.hely | Kovács László 4.b | 2016. | |
Diákolimpia Sakkverseny | III.hely | Csuja László 3.c | 2016. | |
Diákolimpia Sakkverseny | III.hely | Csontos Milán 1.b | 2016. | |
Száguldó Mátrixok országos irodalmi levelező verse | II.hely | Burger Nóra 6.b | Molnár Lászlóné | 2016. |
Száguldó Mátrixok országos irodalmi levelező verse | VIII.hely | Anderkó Panna 7.b | Molnár Lászlóné | 2016. |
Száguldó Mátrixok országos irodalmi levelező verse | V.hely | Kovács Zsófi 7.b | Molnár Lászlóné | 2016. |
Száguldó Mátrixok országos történelmi levelező ver | VI.hely | Bíró Bence 6.b | Paczné Iván Edit | 2016. |
Száguldó Mátrixok országos történelmi levelező ver | V.hely | Bakó Iza 6.b | Paczné Iván Edit | 2016. |
Száguldó Mátrixok országos történelmi levelező ver | IV.hely | Aranyász Ádám 6.bI | Paczné Iván Edit | 2016. |
Száguldó Mátrixok országos történelmi levelező ver | X.hely | Donáth Soma 7.b | Paczné Iván Edit | 2016. |
Száguldó Mátrixok országos anyanyelvi levelező ver | X.hely | Hajnal Gergő 5.a | Molnár Lászlóné | 2016. |
Száguldó Mátrixok országos anyanyelvi levelező ver | VII.hely | Erdősi Panka 5.b | Molnár Lászlóné | 2016. |
Száguldó Mátrixok országos anyanyelvi levelező ver | VII.hely | Donáth Soma 7.b | Molnár Lászlóné | 2016. |
Száguldó Mátrixok országos anyanyelvi levelező ver | I.hely | Erdősi Lili 8.b | Molnár Lászlóné | 2016. |
ll.Sajó Kupa Karate Verseny | I.hely | Csontos Milán 1.b | 2016. | |
Kőrös Kupa Regionális Judo verseny, Nagykőrös | II.hely | Oláh Flóra 4.b | 2016. | |
Regionális Diákolimpia Judo verseny, Miskolc | I.hely | Oláh Flóra 4.b | 2016. | |
Lilla Téri Általános Iskola, Valentin-napi képesla | III.hely | Sikolya Kincső 2.c | Polyákné Pócsi Erika | 2016. |
Lilla Téri Általános Iskola, Valentin-napi képesla | II.hely | Kovács Viktória 2.c | Polyákné Pócsi Erika | 2016. |
Lilla Téri Általános Iskola, Valentin-napi képesla | I.hely | Kis Gréta 3.b | Polyákné Pócsi Erika | 2016. |
Lilla Téri Általános Iskola versmondó verseny | 1.hely | Kapczár Emma 1.a | Hegedűs Istvánné | 2016. |
Lilla Téri Általános Iskola versmondó verseny | 1.hely | Papp Kitti 1.b | Badar Gabriella | 2016. |
Lilla Téri Általános Iskola versmondó verseny | 2.hely | Fülep Hanna 1.a | Hegedűs Istvánné | 2016. |
Lilla Téri Általános Iskola versmondó verseny | 2.hely | Sziklai Júlia 1.b | Badar Gabriella | 2016. |
Lilla Téri Általános Iskola versmondó verseny | 3.hely | Czibe Lili 1.a | Hegedűs Istvánné | 2016. |
Lilla Téri Általános Iskola versmondó verseny | 3.hely | Karsai Lilla 1.b | Badar Gabriella | 2016. |
Lorantffy Zsuzsanna Általános Iskola szavalóversen | 1.hely | Sziklai Júlia 1.b | Badar Gabriella | 2016. |
Lilla Téri Általános Iskola sakkbajnokság | 4.hely | Kovács László 4.b | 2016. | |
Lilla Téri Általános Iskola sakkbajnokság | 4.hely | Szaporán Roland 2.c | 2016. | |
Lilla Téri Általános Iskola sakkbajnokság | 4.hely | Kovács Gergely 1.a | 2016. | |
Lilla Téri Általános Iskola sakkbajnokság | 4.hely | Csontos Milán 1.b | 2016. | |
Lilla Téri Általános Iskola sakkbajnokság | 4.hely | Csuja László 3.c | 2016. | |
Napfény Szeged Kupa Jégtáncverseny | 2.hely | Kovács Noémi 4.a | 2016. | |
Napfény Szeged Kupa Jégtáncverseny | 2.hely | Szabó Luca 1.a | 2016. | |
Napfény Szeged Kupa Jégtáncverseny | 4.hely | Laca Boglárka 1.b | 2016. | |
Napfény Szeged Kupa Jégtáncverseny | 4.hely | Juhász Petra 2.b | 2016. | |
Napfény Szeged Kupa Jégtáncverseny | 1.hely | Győrfi Katinka 6.a | 2016. | |
Lilla Téri Általános Iskola szépkiejtési verseny | 1.hely | Antal Rebeka 6.b | Molnár Lászlóné | 2016. |
Lilla Téri Általános Iskola szépkiejtési v. | 1.hely | Kiss Boróka 6.b | Molnár Lászlóné | 2016. |
Lilla Téri Általános Iskola szépkiejtési verseny | 1.hely | Szabó Emese 7.a | Paczné Iván Edit | 2016. |
Lilla Téri Általános Iskola szépkiejtési verseny | 2.hely | Oláh Noémi 7.a | Paczné Iván Edit | 2016. |
Lilla Téri Általános Iskola szépkiejtési verseny | 2.hely | Erdősi Panka 5.b | Molnár Lászlóné | 2016. |
Lilla Téri Általános Iskola szépkiejtési verseny | 2.hely | Jóna Sára 5.b | Molnár Lászlóné | 2016. |
Lilla Téri Általános Iskola szépkiejtési verseny | 2.hely | Szalóczi Anna 6.b | Molnár Lászlóné | 2016. |
Lilla Téri Általános Iskola szépkiejtési verseny | 2.hely | Rácz Sára 6.a | Molnár Lászlóné | 2016. |
Lilla Téri Általános Iskola szépkiejtési verseny | 3.hely | Burger Nóra 6.b | Molnár Lászlóné | 2016. |
Lilla Téri Általános Iskola szépkiejtési verseny | 3.hely | Tóth Lilla 7.b | Paczné Iván Edit | 2016. |
Géniusz Kupa Sakkverseny | 1.hely | Csontos Milán 1.b | 2016. | |
Géniusz Kupa Sakkverseny | 3.hely | Kovács László 4.b | 2016. | |
Debreceni Sportcentrum Műkorcsolya Gálája | 1.hely | Győrfi Katinka 6.a | 2016. | |
Méltóság mezeje program Receptversenye | 1.hely | Bácsik Liliána 4.a | Pethő Annamária | 2016. |
Méltóság mezeje program Receptversenye | 1.hely | Botos Noémi 6.b | Molnár Lászlóné | 2016. |
Méltóság mezeje program Receptversenye | 1.hely | Botos Dorina 6.b | Molnár Lászlóné | 2016. |
Méltóság mezeje program Receptversenye | 1.hely | Szalóczi Anna 6.b | Molnár Lászlóné | 2016. |
Méltóság mezeje program Receptversenye | 1.hely | Smidróczki Dóra 6.b | Molnár Lászlóné | 2016. |
Méltóság mezeje program Receptversenye | 1.hely | Zöld Hannadóra 6.b | Molnár Lászlóné | 2016. |
Méltóság mezeje program Receptversenye | 1.hely | Biró Bence 6.b | Molnár Lászlóné | 2016. |
Iskolai Prózamondó verseny | 1.hely | Erdősi Dorka 3.b | Csizmazia Tamásné | 2015. |
Iskolai Prózamondó verseny | 1. hely | Rimóczi Jázmin 4.a | Pethő Annamária | 2015. |
Iskolai Prózamondó verseny | 2. hely | Juhász Jázmin 4.a | Pethő Annamária | 2015. |
Iskolai Prózamondó verseny | 2. hely | Máthé Anna 4.a | Pethő Annamária | 2015. |
Iskolai Prózamondó verseny | 3. hely | Dusa Titanilla 4.a | Pethő Annamária | 2015. |
Iskolai Prózamondó verseny | 3. hely | Lippai Réka 4.a | Pethő Annamária | 2015. |
Iskolai Versmondó verseny 3.osztályosoknak | 1. hely | Szűcs Brigitta 3.b | Csizmazia Tamásné | 2015. |
Iskolai Versmondó verseny 3.osztályosoknak | 1. hely | Bara Gréta 3.c | Aranyászné Kiss Orsolya | 2015. |
Iskolai Versmondó verseny 3.osztályosoknak | 2. hely | Tiba Dóra 3. b | Csizmazia Tamásné | 2015. |
Iskolai Versmondó verseny 3.osztályosoknak | 2. hely | Csire Rebeka 3.c | Aranyászné Kiss Orsolya | 2015. |
Iskolai Versmondó verseny 3.osztályosoknak | 3. hely | Bojti Panna 3.c | Aranyászné Kiss Orsolya | 2015. |
Iskolai Versmondó verseny 3.osztályosoknak | 3. hely | Szentirmai Eszter 3.a | Keresztesiné Sipos Ildikó | 2015. |
Iskolai Versmondó verseny 4.osztályosoknak | 1. hely | Bereczki Eszter 4.b | Polyákné Pócsi Erika | 2015. |
Iskolai Versmondó verseny 4.osztályosoknak | 1. hely | Kálmánchelyi Gréta 4.b | Polyákné Pócsi Erika | 2015. |
Iskolai Versmondó verseny 4.osztályosoknak | 2. hely | 4.a | Pethő Annamária | 2015. |
Iskolai Versmondó verseny 4.osztályosoknak | 2. hely | Bereczki Gábor 4.b | Polyákné Pócsi Erika | 2015. |
Iskolai Versmondó verseny 4.osztályosoknak | 3. hely | Simkovics Viktória 4.b | Polyákné Pócsi Erika | 2015. |
Kazinczy Ferenc Általános Iskola megyei komplex ta | 2. hely | Tóth Lilla 7.o | Séra Andrea | 2015. |
Kazinczy Ferenc Általános Iskola megyei komplex ta | 2. hely | Sziklai Júlia 1.b | Badar Gabriella | 2015. |
Kazinczy Ferenc Általános Iskola megyei komplex ta | 2. hely | Diószegi Gréta 4.a | Pethő Annamária | 2015. |
Kazinczy Ferenc Általános Iskola megyei komplex ta | 2. hely | Tiba Dóra 3. b | Csizmazia Tamásné | 2015. |
Kazinczy Ferenc Általános Iskola megyei komplex ta | 2. hely | Kálmánchelyi Gréta 4.b | Polyákné Pócsi Erika | 2015. |
Kazinczy Ferenc Általános Iskola megyei komplex ta | 5. hely | Lippai Réka 4.a | Pethő Annamária | 2015. |
Kazinczy Ferenc Általános Iskola megyei komplex ta | 5. hely | László Zsófi 4.a | Pethő Annamária | 2015. |
Kazinczy Ferenc Általános Iskola megyei komplex ta | 6. hely | Szász Hedvig 4.b | Polyákné Pócsi Erika | 2015. |
Kazinczy Ferenc Általános Iskola megyei komplex ta | 6. hely | Mák Anna 4.b | Polyákné Pócsi Erika | 2015. |
Kazinczy Ferenc Általános Iskola megyei komplex ta | 6. hely | Ludmány Marcell 3. b | Csizmazia Tamásné | 2015. |
Lilla Téri Általános Iskola Megyei Komplex Tanulmá | 1. hely | Fejes Ádám 2.b | Nagy Dóra | 2015. |
Iskolai Természetismeret verseny 3. osztályosoknak | 1. hely | Kovács Dániel 3.b | 2015. | |
Iskolai Természetismeret verseny 3. osztályosoknak | 2. hely | Szabó Zsófia 3.c | 2015. | |
Iskolai Természetismeret verseny 3. osztályosoknak | 2. hely | Szepesi Kincső 3.b | 2015. | |
Iskolai Természetismeret verseny 3. osztályosoknak | 2. hely | Kacska Kende 3.c | 2015. | |
Iskolai Természetismeret verseny 3. osztályosoknak | 2. hely | Papp Viktória 3.c | 2015. | |
Iskolai Természetismeret verseny 3. osztályosoknak | 2. hely | Szentirmai Eszter 3.a | 2015. | |
Iskolai Természetismeret verseny 3. osztályosoknak | 2. hely | Brandes Nina 3.a | 2015. | |
Iskolai Természetismeret verseny 3. osztályosoknak | 3. hely | Soós Lilla 3.c | 2015. | |
Iskolai Természetismeret verseny 3. osztályosoknak | 3. hely | Lippai Kinga 3.a | 2015. | |
Iskolai Természetismeret verseny 3. osztályosoknak | 3. hely | Hódos Hanga 3.c | 2015. | |
Iskolai Természetismeret verseny 3. osztályosoknak | 3. hely | Kis Gréta 3.b | 2015. | |
Iskolai Természetismeret verseny 4. osztályosoknak | 1. hely | Lippai Réka 4.a | Antalffy Gabriella | 2015. |
Iskolai Természetismeret verseny 4. osztályosoknak | 2. hely | Simkó Kamilla 4.b | Antalffy Gabriella | 2015. |
Iskolai Természetismeret verseny 3. osztályosoknak | 3. hely | Babinszky Anna 4.b | Antalffy Gabriella | 2015. |
Iskolai Helyesírási – nyelvhelyességi verseny 3. o | 1. hely | Ludmány Marcell 3.b | Csizmazia Tamásné | 2015. |
Iskolai Helyesírási – nyelvhelyességi verseny 3. o | 2. hely | Sárközi Levente 3.a | Keresztesiné Sipos Ildikó | 2015. |
Iskolai Helyesírási – nyelvhelyességi verseny 3. o | 3. hely | Gáspár Anna 3.b | Csizmazia Tamásné | 2015. |
Iskolai Helyesírási – nyelvhelyességi verseny 4. o | 1. hely | Lippai Réka 4.a | Pethő Annamária | 2015. |
Iskolai Helyesírási – nyelvhelyességi verseny 4. o | 2. hely | Mák Anna Veronika 4.b | Polyákné Pócsi Erika | 2015. |
Iskolai Helyesírási – nyelvhelyességi verseny 4. o | 3. hely | Ludmány Boglárka 4.b | Polyákné Pócsi Erika | 2015. |
Alapműveleti Matematika verseny | 1. hely | Lippai Kinga 3.a | Csizmazia Tamásné | 2015. |
Alapműveleti Matematika verseny | 2. hely | Bereczki András 3.b | Csizmazia Tamásné | 2015. |
Alapműveleti Matematika verseny | 2. hely | Juhász Csongor 3.b | Csizmazia Tamásné | 2015. |
Alapműveleti Matematika verseny | 3. hely | Erdősi Dorka 3.b | Csizmazia Tamásné | 2015. |
Benedek Elek Általános Iskola angol nyelvi verseny | 1. hely | Rácz Sára 6.a | Gábor Marianna | 2015. |
Benedek Elek Általános Iskola rajz verseny | 1. hely | Ludmány Boglárka 4.b | Séra Andrea | 2015. |
Benedek Elek Általános Iskola rajz verseny | 3. hely | Nagy Sára 5.a | Séra Andrea | 2015. |
Majorett Fesztivál Hajdúböszörményben | 1. hely | Kálmánczhelyi Gréta 4.b | 2015. | |
Karate Bajnokság | 2x 1. hely | Csontos Milán 1.b | 2015. | |
Kinizsi Pál Általános Iskola, matematika verseny | 5. hely | Balogh László 5.a | Terdik Erika | 2015. |
Kinizsi Pál Általános Iskola, matematika verseny | 12. hely | Szigeti Tibor 5.b | Terdik Erika | 2015. |
Kinizsi Pál Általános Iskola, matematika verseny | 15. hely | Tóth Roland 5.b | Terdik Erika | 2015. |
Kinizsi Pál Általános Iskola, matematika verseny | 19. hely | Zágonyi Hanna 5.b | Terdik Erika | 2015. |
Kinizsi Pál Általános Iskola, matematika verseny | 7. hely | Zöld Hannadóra6.b | Terdik Erika | 2015. |
Kinizsi Pál Általános Iskola, matematika verseny | 14. hely | Aranyász Ádám 6.b | Terdik Erika | 2015. |
Kinizsi Pál Általános Iskola, matematika verseny | 4. hely | Donáth Levente Soma 7.b | Terdik Erika | 2015. |
Kinizsi Pál Általános Iskola, matematika verseny | 4. hely | Erdősi Lili 8.b | Szilágyiné Szabó Gabriella | 2015. |
Országos matematika verseny, Párkereső | 1. hely | Tóth Roland 5.b | Terdik Erika | 2015. |
Országos matematika verseny, Párkereső | 2. hely | Donáth Levente Soma 7.b | Terdik Erika | 2015. |
Országos matematika verseny, Párkereső | 2. hely | Erdősi Lili 8.b | Szilágyiné Szabó Gabriella | 2015. |
Országos matematika verseny, Párkereső | 3. hely | Zöld Hannadóra 6.b | Terdik Erika | 2015. |
Országos matematika verseny, Párkereső | 3. hely | Nagy Orsolya 6.b | Terdik Erika | 2015. |
Megyei Sakkverseny | 3. hely | Kovács László 4.b | 2015. | |
Megyei Sakkverseny | 2. hely | Csontos Milán 1.b | 2015. | |
Jégkorong torna | 1. hely | Semsey- Bakó Zalán | 2015. | |
Nemzetközi Pompom verseny | 2x 3. hely, 2. hely | Simkovics Viktória 4.b | 2015. | |
Országos Judo Magyar Bajnokság | 3. hely | Oláh Flóra 4.b | 2015. | |
Mezei Tájfutó verseny | 3. hely | Jakab András 5.b | Rácz Irén | 2015. |
Törpici párbajtő verseny, Hajdúhadházon | 1. hely | Babinszki Anna 4. b | 2015. | |
Jégkorong mérkőzés | 2. hely | Semsey- Bakó Zalán 1.a | 2015. | |
Törpici Párbajtőr verseny, Hajdúhadházon | 1. hely | Babinszki Anna 4.b | 2015. | |
Bocskai István vers- és prózamondó verseny | 1. hely | Szikla Júlia 1.b | Badar Gabriella | 2015. |
Bocskai István vers- és prózamondó | 1. hely | Győri Lili 2.a | Varga Mihályné | 2015. |
Géniusz Kupa, Sakkverseny | 5. hely | Csontos Milán 1.b | 2015. | |
Aerobic Magyar Kupa Döntője Budapesten | 1. hely | Kálmánczhelyi Gréta 4.b | 2015. | |
Magyar Aerobic Kupa | 1. hely | Kálmánczhelyi Gréta 4.b | 2015. | |
Magyar Aerobic Kupa | 1. hely | Bencze Dóra 5.b | 2015. | |
Magyar Aerobic Kupa | 1. hely | Erdősi Panka 5.b | 2015. | |
Magyar Aerobic Kupa | 1. hely | Erdősi Dorka 3.b | 2015. | |
Magyar Aerobic Kupa | 2. hely | Kun Kitti 3.a | 2015. | |
IdealMed születésnapi futóverseny | 3. hely | Fecskovics Mike 5.a | 2015. | |
Tóth Péter Emlékverseny Judo | 1. hely | Oláh Flóra 4.b | 2015. | |
HolidayAnimation csapat tagjaként Vízi Olimpia | 1. hely | Soltész- Nagy Nándor 2.c | 2015. | |
Európa Bajnokság, Majorett trió verseny | 1. hely | Dobos Hanna 5.a | 2015. | |
Nemzetközi Rövidpályás Gyorskorcsolya Verseny, Spi | 6. hely | Végi Dániel 6.b | 2015. | |
Megyei VII. Ebesi Őszi Ifjúsági Sakkverseny | 3. hely | Kovács Gergely 1.a | 2015. |