Büszkeségeink



2015-2016-os büszkeségeink

Eredmény Név
A Legjobb Pedagógus Kelemenné Fegyveres Ildikó
A Legjobb Pedagógus Keresztesiné Sipos Ildikó
A Legjobb Pedagógus Aranyászné Kiss Orsolya

Verseny megnevezése Eredmény Diákok neve Felkészítő tanár Időpont

Suli Guru Országos levelező verseny

2., 3., 9.hely

Erdősi Dorka 3.b

Csizmazia Tamásné

2016.
június 13.

Kazinczy Rajzverseny

1.hely

Tóth Krisztina 4.a

Polyákné Pócsi Erika

2016.
június 13.

Gyermeknapi úszóverseny

2.hely

Szikla Júlia 1.b

2016.
június 13.

„Keltegető” országos levelező verseny

1.hely

Szokolai Lili 2.a

Varga Mihályné

2016.
június 13.

„Keltegető” országos levelező verseny

1.hely

Lukovics Hanna 2.a

Varga Mihályné

2016.
június 13.

„Keltegető” országos levelező verseny

1.hely

Hagymási Ádám 2.a

Varga Mihályné

2016.
június 13.

„Keltegető” országos levelező verseny

1.hely

Gorzsás Viktória 2.a

Varga Mihályné

2016.
június 13.

„Keltegető” országos levelező verseny

1.hely

Sinka Panna 2.a

Varga Mihályné

2016.
június 13.

„Keltegető” országos levelező verseny

1.hely

Kerekes Dóra 2.a

Varga Mihályné

2016.
június 13.

„Keltegető” országos levelező verseny

1.hely

Lukács Balázs 2.a

Varga Mihályné

2016.
június 13.

„Keltegető” országos levelező verseny

1.hely

Thaler Olivér 2.a

Varga Mihályné

2016.
június 13.

Lilla Téri Általános Iskola Szépírás verseny

1.hely

Karsai Lilla 1.b

Badar Gabriella

2016.
június 13.

Lilla Téri Általános Iskola Szépírás verseny

1.hely

Fülep Hanna 1.a

Hegedűs Istvánné

2016.
június 13.

Lilla Téri Általános Iskola Szépírás verseny

2.hely

Pál Zsófia 1.a

Hegedűs Istvánné

2016.
június 13.

Lilla Téri Általános Iskola Szépírás verseny

2.hely

Szabó Áron Levente 1.b

Badar Gabriella

2016.
június 13.

Lilla Téri Általános Iskola Szépírás verseny

2.hely

Hornyik Flóra 1.a

Hegedűs Istvánné

2016.
június 13.

Lilla Téri Általános Iskola Szépírás verseny

3.hely

Szabó Zétény 1.a

Hegedűs Istvánné

2016.
június 13.

Kaán Károly Országos Természetismeret és Környezet

9.hely

Nagy Orsolya 6.b

2016.
június 13.

Herman Ottó Országos Biológia Verseny megyei fordu

12.hely

Hamar Marcell Csaba 7.a

2016.
június 13.

Nyírerdő Zrt által meghirdetett városi Természetis

9.hely

Nagy Orsolya 6.b

2016.
június 13.

Benedek Elek Általános Iskola városi Természetisme

6.hely

Nagy Orsolya 6.b, Aranyász Ádám 6.b, Tóth Roland 5.b

2016.
június 13.

Dienes Gimn./ Szakközép.- megyei Prózamondó versen

2.hely

Varga Dominika 7.a

Gábor Marianna

2016.
június 13.

Csapókerti Ált. Isk.-megyei Prózamondó

2.hely

Varga Dominika 7.a

2016.
június 13.

Reading in English megyei angol verseny

2.hely

Bodnár Patrik 7.a

2016.
június 13.

Reading in English megyei angol verseny

4.hely

Oláh Noémi 7.a

2016.
június 13.

Reading in English megyei angol verseny

4.hely

Nagy Anna 7.a

2016.
június 13.

Reading in English megyei angol verseny

1.hely

Koszta Kata 5.a

2016.
június 13.

Reading in English megyei angol verseny

4.hely

Fényes Gréta 5.a

2016.
június 13.

Fazekas M.Ált. Isk.-megyei Rejtvényfejtő Verseny

5.hely

Jenei Vanda 7.a

2016.
június 13.

London Bridge tesztverseny országos döntő

5.hely

Jenei Vanda 7.a

2016.
június 13.

Fazekas M.Ált. Isk.-megyei Rejtvényfejtő Verseny

1.hely

Rácz Sára 6.a

2016.
június 13.

Hatvani Ált. Isk.-Prózamondó

1.hely

Dobos Hanna 4.a

2016.
június 13.

Hatvani Ált. Isk.-Prózamondó

4.hely

Koszta Kata 5.a

2016.
június 13.

Play and Win országos angol verseny

3.hely

Szombati Szonja, Nagy Sára 5.a

2016.
június 13.

Play and Win országos angol verseny

Törtei Lili ,Árva Petra 5.a

2016.
június 13.

Bendegúz Országos levelező verseny

6.hely

Bojti Panna 3.c

2016.
június 13.

Csapókerti Ált. Isk. Prózamondó verseny

5.hely

Nagy Boldizsár 4.b

2016.
június 13.

Csapókerti Ált. Isk. Prózamondó verseny

7.hely

Bán Bence 4.b

2016.
június 13.

Tudásbajnokság Országos Angol verseny, Szeged

6.hely

Bojti Panna 3.c

2016.
június 06.

Tudásbajnokság Országos Matematika verseny, Szeged

15.hely

Ludmány Marcell 3.b

2016.
június 06.

Suli-Hód Magyar Nyelv Levelező verseny

5.hely

Barkó Dóra 4.b

Polyákné Pócsi Erika

2016.
június 06.

TV2 Kismenők

Balogh Soma

2016.
június 04.

Hajdú- Bihar megyei Gyermek-és ifjúsági Néptánc fó

1.hely

Nádházi Gergő 1.a

2016.
június 01.

Vöröskereszt Országos Rajzversenye

2.hely

Vida Zsófia 4.b

Polyákné Pócsi Erika

2016.
június 01.

Országos Titok Angol levelező verseny

7.hely

Tőzsér Bence 3.a

Horváth Mariann, Kissné Harsányi Szilvia

2016.
június 01.

Országos Titok Angol levelező verseny

7.hely

Sárközi Levente 3.a

Horváth Mariann, Kissné Harsányi Szilvia

2016.
június 01.

Országos Titok Angol levelező verseny

7.hely

Aranyász Márk 3.a

Horváth Mariann, Kissné Harsányi Szilvia

2016.
június 01.

Országos Titok Angol levelező verseny

11.hely

Szentirmai Eszter 3.a

Horváth Mariann, Kissné Harsányi Szilvia

2016.
június 01.

Országos Titok Angol levelező verseny

11.hely

Szentirmai Zsófi 3.a

Horváth Mariann, Kissné Harsányi Szilvia

2016.
június 01.

Országos Titok Angol levelező verseny

11.hely

Boross Janka 4.a

2016.
június 01.

Benedek Elek Ált. Iskola Messzelátó Környezetismer

1.hely

Csuja László 3.c

Aranyászné Kiss Orsolya

2016.
június 01.

Benedek Elek Általános Iskola Messzelátó Környezet

1.hely

Pál Dániel 3.c

Csizmazia Tamásné

2016.
június 01.

Benedek Elek Általános Iskola Messzelátó Környezet

1.hely

Molnár Mihály 3.c

Csizmazia Tamásné

2016.
június 01.

Benedek Elek Általános Iskola Messzelátó Környezet

2.hely

Kis Gréta 3.b

Csizmazia Tamásné

2016.
június 01.

Benedek Elek Általános Iskola Messzelátó Környezet

2.hely

Tiba Dóra 3.b

Csizmazia Tamásné

2016.
június 01.

Benedek Elek Általános Iskola Messzelátó Környezet

2.hely

Benke Dominik László 3.b

Csizmazia Tamásné

2016.
június 01.

Benedek Elek Általános Iskola Messzelátó Környezet

6.hely

Kiss-Takács Dorothea 3.b

Csizmazia Tamásné

2016.
június 01.

Benedek Elek Általános Iskola Messzelátó Környezet

6.hely

Szepesi Kincső 3.b

Csizmazia Tamásné

2016.
június 01.

Benedek Elek Általános Iskola Messzelátó Környezet

6.hely

Ludmány Marcell 3.b

Csizmazia Tamásné

2016.
június 01.

Pallagi Chio Kupa Futball verseny

1.hely, gólkirály

Papp Milán 2.a

2016.
június 01.

Pallagi Chio Kupa Futball verseny

1.hely

Sipos Péter 2.a

2016.
június 01.

Pallagi Chio Kupa Futball verseny

1.hely

Boros Bence 2.b

2016.
június 01.

Pallagi Chio Kupa Futball verseny

1.hely

Fejes Ádám 2.b

2016.
június 01.

Országos úszóbajnokság, Eger

3.hely

Szilágyi Panna 4.b

2016.
június 01.

Tanévzáró teniszverseny, Lilla téri Ált. Isk.

1.hely

Pál Zsófia 1.o.

2016.
június 01.

Tanévzáró teniszverseny Lilla téri Ált. Isk.

1.hely

Ősz Pál 1.o.

2016.
június 01.

Tanévzáró teniszverseny Lilla téri Ált. Isk.

1.hely

Papp Petra 2.b

2016.
június 01.

Tanévzáró teniszverseny Lilla téri Ált. Isk.

1.hely

Klepás Barna 2.o.

2016.
június 01.

Tanévzáró teniszverseny Lilla téri Ált. Isk.

1.hely

Fark Zsombor 2.b

2016.
június 01.

Tanévzáró teniszverseny, Lilla téri Ált. Isk.

1.hely

Bereczki Eszter 4.o.

2016.
június 01.

Tanévzáró teniszverseny, Lilla téri Ált. Isk.

2.hely

Veres Nadin 1.o.

2016.
június 01.

Tanévzáró teniszverseny, Lilla téri Ált. Isk.

2.hely

Fazekas Vanda 2.b

2016.
június 01.

Tanévzáró teniszverseny, Lilla téri Ált. Isk.

2.hely

Fekete Zalán 2.b

2016.
június 01.

Tanévzáró teniszverseny, Lilla téri Ált. Isk.

2.hely

Karcza- Kovács Marcell 3.o.

2016.
június 01.

Tanévzáró teniszverseny, Lilla téri Ált. Isk.

3.hely

Orosz Franciska 1.o.

2016.
június 01.

Tanévzáró teniszverseny, Lilla téri Ált. Isk.

3.hely

Fark Zalán 2.o.

2016.
június 01.

Tanévzáró teniszverseny, Lilla téri Ált. Isk.

3.hely

Kis Nóra 2.b

2016.
június 01.

Tanévzáró teniszverseny, Lilla téri Ált. Isk.

3.hely

Kiss Balázs 2.c

2016.
június 01.

Tanévzáró teniszverseny, Lilla téri Ált. Isk.

3.hely

Szél Dávid 2.b

2016.
június 01.

Tanévzáró teniszverseny, Lilla téri Ált. Isk.

3.hely

Kis Gréta 3.b

2016.
június 01.

Tanévzáró teniszverseny, Lilla téri Ált. Isk.

1.hely

Kristóf Zsombor 3.a

2016.
június 01.

Tanévzáró teniszverseny, Lilla téri Ált. Isk.

1.hely

Lippai Péter 4.o.

2016.
június 01.

Tanévzáró teniszverseny, Lilla téri Ált. Isk.

2.hely

Szabó Milán 2.a

2016.
június 01.

Tanévzáró teniszverseny, Lilla téri Ált. Isk.

3.hely

Grezsu Flórián 2.b

2016.
június 01.

Tanévzáró teniszverseny, Lilla téri Ált. Isk.

3.hely

Csáki Szabolcs 3.a

2016.
június 01.

Tanévzáró teniszverseny, Lilla téri Ált. Isk.

3.hely

Orbulov Gergő 4.o.

2016.
június 01.

Tanévzáró teniszverseny, Lilla téri Ált. Isk.

1.hely

Kiss Boróka 5.b

2016.
június 01.

Tanévzáró teniszverseny, Lilla téri Ált. Isk.

1.hely

Bíró Brúnó 6.o.

2016.
június 01.

Országos Majorette Bajnokság, Makó Kupa

1.hely

Magyar Fruzsina 5.a

2016.
június 01.

Országos Majorette Bajnokság, Makó Kupa

1.hely

Simkovics Viktória 4.b

2016.
június 01.

Országos Majorette Bajnokság, Makó Kupa

1.hely

Papp Lilien 2.b

2016.
június 01.

Úszóverseny

1.,2.hely

Maczó Marianna 1.b

2016.
június 01.

Teki Totó Országos levelező Matematika verseny

1.hely

Lukács Balázs 2.a

Varga Mihályné

2016.
június 01.

Teki Totó Országos levelező Matematika verseny

3.hely

Sinka Panna 2.a

Varga Mihályné

2016.
június 01.

Teki Totó Országos levelező Matematika verseny

3.hely

Gorzsás Viktória 2.a

Varga Mihályné

2016.
június 01.

Tehetséggondozó Diákkonferencia

1.hely

Tóth Lilla 7.a

Séra Andrea

2016.
május 23.

Tehetséggondozó Diákkonferencia

3.hely

Jenei Vanda 7.a

Gábor Marianna

2016.
május 23.

Tudásbajnokság megyei döntő

1.hely

Ludmány Marcell 3.b

Csizmazia Tamásné

2016.
május 23.

Tudásbajnokság megyei döntő

1.hely

Bojti Panna 3.c

Aranyászné Kiss Orsolya

2016.
május 23.

Tudásbajnokság megyei döntő

6.hely

Papp Petra 2.b

Dr. Juhászné Révész Magdolna

2016.
május 23.

Akrobatikus Rock and roll verseny

1.hely

Illés Bianka 4.a

2016.
május 23.

Akrobatikus Rock and roll verseny

1.hely

Máthé Anna 4.a

2016.
május 23.

Akrobatikus Rock and roll verseny

1.hely

Bodó Zsuzsa 4.a

2016.
május 23.

Akrobatikus Rock and roll verseny

1.hely

Bordás Nóra 6.a

2016.
május 23.

Akrobatikus Rock and roll verseny

1.hely

Szabó Sára 6.a

2016.
május 23.

Akrobatikus Rock and roll verseny

1.hely

Szoboszlai Judit 7.b

2016.
május 23.

Megyei olvasóverseny

különdíjas

Szűcs Brigitta 3.b

Csizmazia Tamásné

2016.
május 23.

Magyar Sakkbajnokság

8.hely

Kovács Gergely 1.a

2016.
május 23.

Szent József Gimnázium Történelem versenye

2.hely

Kenyherc Kitti 6.b

Paczné Iván Edit

2016.
május 23.

Szent József Gimnázium Történelem versenye

3.hely

Erdei Nikoletta 6.b

Paczné Iván Edit

2016.
május 23.

Kassai Labdarúgó torna

1.hely

Bereczki Gábor 4.b

2016.
május 23.

Kassai Labdarúgó torna

1.hely

Bán Bence 4.b

2016.
május 23.

Lovas Háziverseny

3.hely

Szabó Sára 6.a

2016.
május 23.

Flex HD Aerobic verseny

1.hely

Erdősi Dorka 3.b

2016.
május 23.

Flex HD Aerobic verseny

1.hely

Kun Kitti 3.a

2016.
május 23.

Flex HD Aerobic verseny

1.hely

Kovács Viktória 2.c

2016.
május 23.

Teki-totó országos levelező matematika verseny

2.hely

Sarka Lilien 2.c

Cseresnyésné Tóth Irén

2016.
május 23.

Tehetséggondozó Diákkonferencia

1.hely

Mező Péter 7.a

Nagy Balázsné

2016.
május 23.

Tehetséggondozó Diákkonferencia

1.hely

Varga Dominika 7.a

Séra Andrea

2016.
május 23.

Somvirág Rajzpályázat

különdíj

Vida Zsófia 4.b

Séra Andrea

2016.
május 09.

Epreskerti Általános Iskola Megyei Informatika ver

4.hely

Szász Hedvig 4.b

Polyákné Pócsi Erika

2016.
május 09.

Epreskerti Általános Iskola Megyei Informatika ver

4.hely

Kovács László 4.b

Polyákné Pócsi Erika

2016.
május 09.

Epreskerti Általános Iskola Megyei Informatika ver

4.hely

Bán Bence 4.b

Polyákné Pócsi Erika

2016.
május 09.

Epreskerti Általános Iskola Megyei Informatika ver

6.hely

Bíró Brúnó 6.b

Bagdi Imre

2016.
május 09.

Epreskerti Általános Iskola Megyei Informatika ver

6.hely

Aranyász Ádám 6.b

Bagdi Imre

2016.
május 09.

Epreskerti Általános Iskola Megyei Informatika ver

6.hely

Bodó Máté 6.b

Bagdi Imre

2016.
május 09.

III. Félegyházi László Tehetségkutató Sakkverseny

1.hely

Kovács Gergely 1.a

2016.
május 09.

London Bridge Angol Nyelvi Tesztverseny

2.hely

Bojti Lili 5.b

2016.
május 09.

Hajdú- Bihar megyei Sakkbajnokság

1.hely

Csontos Milán 1.b

2016.
május 09.

Chio Labdarúgó Torna

1.hely

Papp Milán 2.a

2016.
május 09.

Eger Dobó Kupa Úszóverseny

2. és 3.hely

Szilágyi Panna 4.b

2016.
május 09.

Lorántffy városi népdaléneklési verseny

2.hely

Szentirmai Eszter 3.a

Borsiné Nyíri Ildikó

2016.
május 09.

Lorántffy városi népdaléneklési verseny

2.hely

Rimóczi Jázmin 4.a

Borsiné Nyíri Ildikó

2016.
május 09.

Lorántffy városi népdaléneklési verseny

2.hely

Bereczki Eszter 4.b

Borsiné Nyíri Ildikó

2016.
május 09.

Országos Alapműveleti Matematika verseny

5.hely

Donáth Soma Levente 7.o.

Terdik Erika

2016.
május 02.

Országos Alapműveleti Matematika verseny

2.hely

Erdősi Lili 8.b

Terdik Erika

2016.
május 02.

Lilla Téri Általános Iskola matematika verseny

1.hely

Ludmány Marcell 3.b

Csizmazia Tamásné

2016.
május 02.

Lilla Téri Általános Iskola matematika verseny

2.hely

Juhász Csongor 3.b

Csizmazia Tamásné

2016.
május 02.

Lilla Téri Általános Iskola matematika verseny

3.hely

Bereczki András 3.b

Csizmazia Tamásné

2016.
május 02.

Lilla Téri Általános Iskola matematika verseny

3.hely

Kovács Dániel 3.b

Csizmazia Tamásné

2016.
május 02.

London Bridge Országos Angol verseny

2.hely

Bojti Lili 5.b

Kremper Edit

2016.
május 02.

Nemzetközi Majorett verseny

3.hely

Magyar Fruzsina 5.a

2016.
május 02.

Nemzetközi Majorett verseny

1.hely

Papp Lilien 2.b

2016.
május 02.

Nemzetközi Majorett verseny

2.hely

Simkovics Viktória 4.b

2016.
május 02.

Nemzetközi Sakkverseny

3.hely

Kovács László 4.b

2016.
május 02.

Shito Országos Judo Bajnokság

1.hely

Csontos Milán 1.b

2016.
május 02.

Országos Modell- és tehetségkutató verseny

1.hely

Maczó Marianna 1.b

2016.
május 02.

Fox Angol verseny

6.hely

Bojti Panni 3.c

Balázsiné Máté Anita, Csűry Dávid

2016.
május 02.

Pangea Matematika verseny

1.hely

Eszenyi Adrienn 4.b

Antalffy Gabriella

2016.
május 02.

Pangea Matematika verseny

2.hely

Juhász Jázmin 4.a

Pethő Annamária

2016.
május 02.

Pangea Matematika verseny

3.hely

László Zsófia 4.a

Pethő Annamária

2016.
május 02.

Lilla Téri Általános Iskola Természetismeret verse

1.hely

Simkó Kamilla 4.o.

Antalffy Gabriella

2016.
május 02.

Lilla Téri Általános Iskola Természetismeret verse

1.hely

Bán Bence 4.b

Antalffy Gabriella

2016.
május 02.

Lilla Téri Általános Iskola Természetismeret verse

2.hely

Szász Hedvig 4.b

Antalffy Gabriella

2016.
május 02.

Lilla Téri Általános Iskola Természetismeret verse

2.hely

Babinszki Anna 4.b

Antalffy Gabriella

2016.
május 02.

Lilla Téri Általános Iskola Természetismeret verse

3.hely

Mák Anna 4.b

Antalffy Gabriella

2016.
május 02.

Hatvani Általános Iskola, Matematika verseny

2.hely

Balogh László 5.o.

Terdik Erika

2016.
április 25.

Hatvani Általános Iskola, Matematika verseny

6.hely

Lábady Jázmin 5.o.

Terdik Erika

2016.
április 25.

Hatvani Általános Iskola, Matematika verseny

4.hely

Zöld Hannadóra 6.o.

Terdik Erika

2016.
április 25.

Hatvani Általános Iskola, Matematika verseny

2.hely

Donáth Soma 7.o.

Terdik Erika

2016.
április 25.

Hatvani Általános Iskola, Matematika verseny

9.hely

Balogh Lili 8.o.

Szilágyiné Szabó Gabriella

2016.
április 25.

Hatvani Általános Iskola, Matematika verseny

1.hely

Erdősi Lili 8.o.

Szilágyiné Szabó Gabriella

2016.
április 25.

Koós Károly Általános Iskola Megyei Rajzverseny

6.hely

Bertók Boglárka 8.b

Séra Andrea

2016.
április 18.

Koós Károly Általános Iskola Megyei Rajzverseny

2.hely

Tóth Lilla 7.b

Séra Andrea

2016.
április 18.

József Attila Általános Iskola rajzpályázata

3.hely

Botos Dorina 6.b

Séra Andrea

2016.
április 18.

József Attila Általános Iskola rajzpályázata

2.hely

Mátyás Andrea 6.a

Séra Andrea

2016.
április 18.

Száguldó Mátrixok Országos Irodalom verseny

7.hely

Fecskovics Mike 5.a

Aranyászné Kiss Orsolya

2016.
április 18.

Száguldó Mátrixok Országos Irodalom verseny

8.hely

Anderkó Panna 7.b

Paczné Iván Edit

2016.
április 18.

Száguldó Mátrixok Országos Irodalom verseny

2.hely

Burger Nóra 6.b

Molnár Lászlóné

2016.
április 18.

Száguldó Mátrixok Országos Irodalom verseny

5.hely

Kovács Zsófia 7.b

Paczné Iván Edit

2016.
április 18.

Száguldó Mátrixok Ember- és társadalom műveltségte

5.hely

Bakó Izabella 6.o.

Paczné Iván Edit

2016.
április 18.

Száguldó Mátrixok Ember- és társadalom műveltségte

6.hely

Bíró Bence 6.o.

Paczné Iván Edit

2016.
április 18.

Száguldó Mátrixok Ember- és társadalom műveltségte

10.hely

Donáth Soma 7.o.

Paczné Iván Edit

2016.
április 18.

Száguldó Mátrixok Ember- és társadalom műveltségte

9.hely

Ősz Márton 8.o.

Paczné Iván Edit

2016.
április 18.

Száguldó Mátrixok Ember- és társadalom műveltségte

9.hely

Aranyász Ádám 8.o.

Paczné Iván Edit

2016.
április 18.

Újpesti Jégkorong Torna

1.hely

Bánk Zsombor 1.a

2016.
április 18.

Jégmadár Műkorcsolya verseny

1.hely

Szabó Luca 1.a

2016.
április 18.

Aerobik Magyar Kupa

1.hely

Erdősi Dorka 3.b

2016.
április 18.

Aerobik Magyar Kupa

3.hely

Kun Kitti 3.a

2016.
április 18.

Lilla Téri Általános Iskola versmondó versenye

1.hely

Kis Boróka 5.b

Molnár Lászlóné

2016.
április 18.

Lilla Téri Általános Iskola versmondó versenye

1.hely

Magyar Fruzsina 5.a

Aranyászné Kiss Orsolya

2016.
április 18.

Lilla Téri Általános Iskola versmondó versenye

2.hely

Jóna Sára 5.b

Molnár Lászlóné

2016.
április 18.

Lilla Téri Általános Iskola versmondó versenye

3.hely

Lábady Mimi 5.b

Molnár Lászlóné

2016.
április 18.

Lilla Téri Általános Iskola versmondó versenye

1.hely

Erdei Nikolett 6.o.

Molnár Lászlóné

2016.
április 18.

Lilla Téri Általános Iskola versmondó versenye

1.hely

Botos Noémi 6.o.

Molnár Lászlóné

2016.
április 18.

Lilla Téri Általános Iskola versmondó versenye

2.hely

Antal Rebeka 6.o.

Molnár Lászlóné

2016.
április 18.

Lilla Téri Általános Iskola versmondó versenye

3.hely

Szőllősi Veronika 6.o.

Molnár Lászlóné

2016.
április 18.

Lilla Téri Általános Iskola versmondó versenye

3.hely

Hajnóczi Réka 6.o.

Molnár Lászlóné

2016.
április 18.

Lilla Téri Általános Iskola versmondó versenye

1.hely

Bodó Zsófia 7.o.

Paczné Iván Edit

2016.
április 18.

Lilla Téri Általános Iskola versmondó versenye

2.hely

Oláh Noémi 7.o.

Paczné Iván Edit

2016.
április 18.

Lilla Téri Általános Iskola angol magnóhallgatási

1.hely

Rácz Sára 6.a

Gábor Mariann, Kremper Edit

2016.
április 18.

Lilla Téri Általános Iskola angol magnóhallgatási

1.hely

Szabó Gellért 6.b

Viski Zoltán, Kremper Edit

2016.
április 18.

Lilla Téri Általános Iskola angol magnóhallgatási

2.hely

Sándor Attila 6.a

Gábor Mariann, Kremper Edit

2016.
április 18.

Lilla Téri Általános Iskola angol magnóhallgatási

2.hely

Nagy Orsolya 6.b

Viski Zoltán, Kremper Edit

2016.
április 18.

Lilla Téri Általános Iskola angol magnóhallgatási

3.hely

Burger Nóra 6.b

Viski Zoltán, Kremper Edit

2016.
április 18.

Petőfi Sándor Általános Iskola versíró pályázata

1.hely

Csire Rebeka 3.c

Aranyászné Kiss Orsolya

2016.
április 11.

Petőfi Sándor Általános Iskola versíró pályázata

2.hely

Pálfy Gréta 3.c

Aranyászné Kiss Orsolya

2016.
április 11.

Petőfi Sándor Általános Iskola szövegértési versen

4.hely

Mák Anna Veronika 4.b

Polyákné Pócsi Erika

2016.
április 11.

Országos Curie matematika verseny

1.hely

Balogh László 5.a

Terdik Erika

2016.
április 11.

Miskolci Nemzetközi Hoki bajnokság

3.hely

Semsei Bakó Zalán 1.a

2016.
április 11.

Géniusz Kupa Sakkverseny

2.hely

Csontos Milán 1.b

2016.
április 11.

Matematika verseny

4.hely

Csontos Milán 1.b

Badar Gabriella

2016.
április 11.

Debreceni Sportiskola Judo versenye

1.hely

Oláh Flóra 4.b

2016.
április 11.

Olaszországi labdarúgó bajnokság

4.hely

Szabó Milán 2.a

2016.
április 11.

Curie Országos Matematika verseny területi döntője

1.hely

Balogh László 5.o.

Terdik Erika

2016.
április 09.

Curie Országos Matematika verseny területi döntője

2.hely

Lábady Jázmin 5.o.

Terdik Erika

2016.
április 09.

Curie Országos Matematika verseny területi döntője

3.hely

Kiss Boróka 5.b

Terdik Erika

2016.
április 09.

Curie Országos Matematika verseny területi döntője

5.hely

Erdősi Panka 5.o.

Terdik Erika

2016.
április 09.

Curie Országos Matematika verseny területi döntője

6.hely

Oláh Karolina 5.o.

Terdik Erika

2016.
április 09.

Curie Országos Matematika verseny területi döntője

1.hely

Aranyász Ádám 6.o

Terdik Erika

2016.
április 09.

Curie Országos Matematika verseny területi döntője

2.hely

Hagymási Nikolett 7.o.

Terdik Erika Terdik Erika

2016.
április 09.

Curie Országos Matematika verseny területi döntője

3.hely

Donáth Soma 7.o.

Terdik Erika

2016.
április 09.

Curie Országos Matematika verseny területi döntője

4.hely

Oláh Noémi 7.o.

Nádházi László

2016.
április 09.

Curie Országos Matematika verseny területi döntője

2.hely

Erdősi Lili8.o.

Szilágyiné Szabó Gabriella

2016.
április 09.

Alapműveleti városi verseny Kossuth Gyakorló Által

10.hely

Balogh László 5.o.

2016.
április 06.

Alapműveleti városi verseny Kossuth Gyakorló Által

5.hely

Donáth L. Soma 7.o.

Terdik Erika

2016.
április 06.

Alapműveleti városi verseny Kossuth Gyakorló Által

9.hely

Jenei Vanda 7.o.

Nádházi László

2016.
április 06.

Alapműveleti városi verseny Kossuth Gyakorló Által

10.hely

Berki Nikoletta 7.o.

Nádházi László

2016.
április 06.

Alapműveleti városi verseny Kossuth Gyakorló Által

2.hely

Erdősi Lili 8.o.

Szilágyiné Szabó Gabriella

2016.
április 06.

Országos balett verseny

1.hely

Mészáros Dotti 2.b

2016.
április 04.

I. Sakkbajnok Kupa

2.hely

Kovács Zoltán 2.c

2016.
április 04.

I. Sakkbajnok Kupa

2.hely

Csuja László 3.c

2016.
április 04.

Hoki Bajnokság

1.hely

Semsei Bakó Zalán 1.a

2016.
április 04.

Vénkerti Általános Iskola és AMI rajzversenye

2.hely

Szegő Anna 5.b

Séra Andrea

2016.
április 04.

Kinizsi Pál Ált. Iskola vers- és prózamondó versen

2.hely

Juhász Jázmin 4.a

Pethő Annamária

2016.
április 04.

Petőfi Sándor Általános Iskola Idegennyelvi Szöveg

2.hely

Rácz Sára 6.a

Gábor Mariann

2016.
március 23.

Petőfi Sándor Általános Iskola megyei „Fejtörők, r

1.hely

Babinszki Anna 4.b

Polyákné Pócsi Erika, Antalffy Gabriella

2016.
március 23.

Petőfi Sándor Általános Iskola megyei „Fejtörők, r

1.hely

Szász Hedvig 4.b

Polyákné Pócsi Erika, Antalffy Gabriella

2016.
március 23.

Petőfi Sándor Általános Iskola megyei „Fejtörők, r

1.hely

Szűcs Brigitta 3.b

Csizmazia Tamásné

2016.
március 23.

Petőfi Sándor Általános Iskola Megyei Rajzverseny

Különdíjas

Bányai Laura 2.c

Polyákné Pócsi Erika

2016.
március 23.

XIX. Majorett Fesztivál

2.hely

Máriás Luca 2.c

2016.
március 21.

Karácsony Sándor Általános Iskola idegen nyelvi ak

1.hely

Kis Boróka 5.b

Gábor Mariann

2016.
március 05.

Karácsony Sándor Általános Iskola idegen nyelvi ak

1.hely

Rácz Sára 6.a

Gábor Mariann

2016.
március 05.

Karácsony Sándor Általános Iskola idegen nyelvi ak

1.hely

Győrfi Katinka 6.a

Gábor Mariann

2016.
március 05.

Karácsony Sándor Általános Iskola idegen nyelvi ak

1.hely

Czibere Levente 8.b

Horváth Mariann

2016.
március 05.

Karácsony Sándor Általános Iskola idegen nyelvi ak

1.hely

Donáth Soma 7.b

Horváth Mariann

2016.
március 05.

Karácsony S. Általános Iskola idegen nyelvi akadál

1.hely

Koszta Máté 8.a

Horváth Mariann

2016.
március 05.

Országos Műkorcsolya Bajnokság

VI.hely

Végi Diána 3.a

2016.
február 29.

Nemzetközi Műkorcsolya Verseny, Bécs

VII.hely

Végi Diána 3.a

2016.
február 29.

Nemzetközi Gyorskorcsolya Verseny, Szeged

IV.hely

Végi Dániel 6.b

2016.
február 29.

Diákolimpia Sakkverseny

III.hely

Kovács Gergely 1.a

2016.
február 22.

Diákolimpia Sakkverseny

III.hely

Szaporán Roland 2.c

2016.
február 22.

Diákolimpia Sakkverseny

III.hely

Kovács László 4.b

2016.
február 22.

Diákolimpia Sakkverseny

III.hely

Csuja László 3.c

2016.
február 22.

Diákolimpia Sakkverseny

III.hely

Csontos Milán 1.b

2016.
február 22.

Száguldó Mátrixok országos irodalmi levelező verse

II.hely

Burger Nóra 6.b

Molnár Lászlóné

2016.
február 22.

Száguldó Mátrixok országos irodalmi levelező verse

VIII.hely

Anderkó Panna 7.b

Molnár Lászlóné

2016.
február 22.

Száguldó Mátrixok országos irodalmi levelező verse

V.hely

Kovács Zsófi 7.b

Molnár Lászlóné

2016.
február 22.

Száguldó Mátrixok országos történelmi levelező ver

VI.hely

Bíró Bence 6.b

Paczné Iván Edit

2016.
február 22.

Száguldó Mátrixok országos történelmi levelező ver

V.hely

Bakó Iza 6.b

Paczné Iván Edit

2016.
február 22.

Száguldó Mátrixok országos történelmi levelező ver

IV.hely

Aranyász Ádám 6.bI

Paczné Iván Edit

2016.
február 22.

Száguldó Mátrixok országos történelmi levelező ver

X.hely

Donáth Soma 7.b

Paczné Iván Edit

2016.
február 22.

Száguldó Mátrixok országos anyanyelvi levelező ver

X.hely

Hajnal Gergő 5.a

Molnár Lászlóné

2016.
február 22.

Száguldó Mátrixok országos anyanyelvi levelező ver

VII.hely

Erdősi Panka 5.b

Molnár Lászlóné

2016.
február 22.

Száguldó Mátrixok országos anyanyelvi levelező ver

VII.hely

Donáth Soma 7.b

Molnár Lászlóné

2016.
február 22.

Száguldó Mátrixok országos anyanyelvi levelező ver

I.hely

Erdősi Lili 8.b

Molnár Lászlóné

2016.
február 22.

ll.Sajó Kupa Karate Verseny

I.hely

Csontos Milán 1.b

2016.
február 15.

Kőrös Kupa Regionális Judo verseny, Nagykőrös

II.hely

Oláh Flóra 4.b

2016.
február 15.

Regionális Diákolimpia Judo verseny, Miskolc

I.hely

Oláh Flóra 4.b

2016.
február 15.

Lilla Téri Általános Iskola, Valentin-napi képesla

III.hely

Sikolya Kincső 2.c

Polyákné Pócsi Erika

2016.
február 15.

Lilla Téri Általános Iskola, Valentin-napi képesla

II.hely

Kovács Viktória 2.c

Polyákné Pócsi Erika

2016.
február 15.

Lilla Téri Általános Iskola, Valentin-napi képesla

I.hely

Kis Gréta 3.b

Polyákné Pócsi Erika

2016.
február 15.

Lilla Téri Általános Iskola versmondó verseny

1.hely

Kapczár Emma 1.a

Hegedűs Istvánné

2016.
január 25.

Lilla Téri Általános Iskola versmondó verseny

1.hely

Papp Kitti 1.b

Badar Gabriella

2016.
január 25.

Lilla Téri Általános Iskola versmondó verseny

2.hely

Fülep Hanna 1.a

Hegedűs Istvánné

2016.
január 25.

Lilla Téri Általános Iskola versmondó verseny

2.hely

Sziklai Júlia 1.b

Badar Gabriella

2016.
január 25.

Lilla Téri Általános Iskola versmondó verseny

3.hely

Czibe Lili 1.a

Hegedűs Istvánné

2016.
január 25.

Lilla Téri Általános Iskola versmondó verseny

3.hely

Karsai Lilla 1.b

Badar Gabriella

2016.
január 25.

Lorantffy Zsuzsanna Általános Iskola szavalóversen

1.hely

Sziklai Júlia 1.b

Badar Gabriella

2016.
január 25.

Lilla Téri Általános Iskola sakkbajnokság

4.hely

Kovács László 4.b

2016.
január 25.

Lilla Téri Általános Iskola sakkbajnokság

4.hely

Szaporán Roland 2.c

2016.
január 25.

Lilla Téri Általános Iskola sakkbajnokság

4.hely

Kovács Gergely 1.a

2016.
január 25.

Lilla Téri Általános Iskola sakkbajnokság

4.hely

Csontos Milán 1.b

2016.
január 25.

Lilla Téri Általános Iskola sakkbajnokság

4.hely

Csuja László 3.c

2016.
január 25.

Napfény Szeged Kupa Jégtáncverseny

2.hely

Kovács Noémi 4.a

2016.
január 25.

Napfény Szeged Kupa Jégtáncverseny

2.hely

Szabó Luca 1.a

2016.
január 25.

Napfény Szeged Kupa Jégtáncverseny

4.hely

Laca Boglárka 1.b

2016.
január 25.

Napfény Szeged Kupa Jégtáncverseny

4.hely

Juhász Petra 2.b

2016.
január 25.

Napfény Szeged Kupa Jégtáncverseny

1.hely

Győrfi Katinka 6.a

2016.
január 25.

Lilla Téri Általános Iskola szépkiejtési verseny

1.hely

Antal Rebeka 6.b

Molnár Lászlóné

2016.
január 25.

Lilla Téri Általános Iskola szépkiejtési v.

1.hely

Kiss Boróka 6.b

Molnár Lászlóné

2016.
január 25.

Lilla Téri Általános Iskola szépkiejtési verseny

1.hely

Szabó Emese 7.a

Paczné Iván Edit

2016.
január 25.

Lilla Téri Általános Iskola szépkiejtési verseny

2.hely

Oláh Noémi 7.a

Paczné Iván Edit

2016.
január 25.

Lilla Téri Általános Iskola szépkiejtési verseny

2.hely

Erdősi Panka 5.b

Molnár Lászlóné

2016.
január 25.

Lilla Téri Általános Iskola szépkiejtési verseny

2.hely

Jóna Sára 5.b

Molnár Lászlóné

2016.
január 25.

Lilla Téri Általános Iskola szépkiejtési verseny

2.hely

Szalóczi Anna 6.b

Molnár Lászlóné

2016.
január 25.

Lilla Téri Általános Iskola szépkiejtési verseny

2.hely

Rácz Sára 6.a

Molnár Lászlóné

2016.
január 25.

Lilla Téri Általános Iskola szépkiejtési verseny

3.hely

Burger Nóra 6.b

Molnár Lászlóné

2016.
január 25.

Lilla Téri Általános Iskola szépkiejtési verseny

3.hely

Tóth Lilla 7.b

Paczné Iván Edit

2016.
január 25.

Géniusz Kupa Sakkverseny

1.hely

Csontos Milán 1.b

2016.
január 11.

Géniusz Kupa Sakkverseny

3.hely

Kovács László 4.b

2016.
január 11.

Debreceni Sportcentrum Műkorcsolya Gálája

1.hely

Győrfi Katinka 6.a

2016.
január 11.

Méltóság mezeje program Receptversenye

1.hely

Bácsik Liliána 4.a

Pethő Annamária

2016.
január 04.

Méltóság mezeje program Receptversenye

1.hely

Botos Noémi 6.b

Molnár Lászlóné

2016.
január 04.

Méltóság mezeje program Receptversenye

1.hely

Botos Dorina 6.b

Molnár Lászlóné

2016.
január 04.

Méltóság mezeje program Receptversenye

1.hely

Szalóczi Anna 6.b

Molnár Lászlóné

2016.
január 04.

Méltóság mezeje program Receptversenye

1.hely

Smidróczki Dóra 6.b

Molnár Lászlóné

2016.
január 04.

Méltóság mezeje program Receptversenye

1.hely

Zöld Hannadóra 6.b

Molnár Lászlóné

2016.
január 04.

Méltóság mezeje program Receptversenye

1.hely

Biró Bence 6.b

Molnár Lászlóné

2016.
január 04.

Iskolai Prózamondó verseny

1.hely

Erdősi Dorka 3.b

Csizmazia Tamásné

2015.
december 15.

Iskolai Prózamondó verseny

1. hely

Rimóczi Jázmin 4.a

Pethő Annamária

2015.
december 15.

Iskolai Prózamondó verseny

2. hely

Juhász Jázmin 4.a

Pethő Annamária

2015.
december 15.

Iskolai Prózamondó verseny

2. hely

Máthé Anna 4.a

Pethő Annamária

2015.
december 15.

Iskolai Prózamondó verseny

3. hely

Dusa Titanilla 4.a

Pethő Annamária

2015.
december 15.

Iskolai Prózamondó verseny

3. hely

Lippai Réka 4.a

Pethő Annamária

2015.
december 15.

Iskolai Versmondó verseny 3.osztályosoknak

1. hely

Szűcs Brigitta 3.b

Csizmazia Tamásné

2015.
december 15.

Iskolai Versmondó verseny 3.osztályosoknak

1. hely

Bara Gréta 3.c

Aranyászné Kiss Orsolya

2015.
december 15.

Iskolai Versmondó verseny 3.osztályosoknak

2. hely

Tiba Dóra 3. b

Csizmazia Tamásné

2015.
december 15.

Iskolai Versmondó verseny 3.osztályosoknak

2. hely

Csire Rebeka 3.c

Aranyászné Kiss Orsolya

2015.
december 15.

Iskolai Versmondó verseny 3.osztályosoknak

3. hely

Bojti Panna 3.c

Aranyászné Kiss Orsolya

2015.
december 15.

Iskolai Versmondó verseny 3.osztályosoknak

3. hely

Szentirmai Eszter 3.a

Keresztesiné Sipos Ildikó

2015.
december 15.

Iskolai Versmondó verseny 4.osztályosoknak

1. hely

Bereczki Eszter 4.b

Polyákné Pócsi Erika

2015.
december 15.

Iskolai Versmondó verseny 4.osztályosoknak

1. hely

Kálmánchelyi Gréta 4.b

Polyákné Pócsi Erika

2015.
december 15.

Iskolai Versmondó verseny 4.osztályosoknak

2. hely

4.a

Pethő Annamária

2015.
december 15.

Iskolai Versmondó verseny 4.osztályosoknak

2. hely

Bereczki Gábor 4.b

Polyákné Pócsi Erika

2015.
december 15.

Iskolai Versmondó verseny 4.osztályosoknak

3. hely

Simkovics Viktória 4.b

Polyákné Pócsi Erika

2015.
december 15.

Kazinczy Ferenc Általános Iskola megyei komplex ta

2. hely

Tóth Lilla 7.o

Séra Andrea

2015.
december 14.

Kazinczy Ferenc Általános Iskola megyei komplex ta

2. hely

Sziklai Júlia 1.b

Badar Gabriella

2015.
december 14.

Kazinczy Ferenc Általános Iskola megyei komplex ta

2. hely

Diószegi Gréta 4.a

Pethő Annamária

2015.
december 14.

Kazinczy Ferenc Általános Iskola megyei komplex ta

2. hely

Tiba Dóra 3. b

Csizmazia Tamásné

2015.
december 14.

Kazinczy Ferenc Általános Iskola megyei komplex ta

2. hely

Kálmánchelyi Gréta 4.b

Polyákné Pócsi Erika

2015.
december 14.

Kazinczy Ferenc Általános Iskola megyei komplex ta

5. hely

Lippai Réka 4.a

Pethő Annamária

2015.
december 14.

Kazinczy Ferenc Általános Iskola megyei komplex ta

5. hely

László Zsófi 4.a

Pethő Annamária

2015.
december 14.

Kazinczy Ferenc Általános Iskola megyei komplex ta

6. hely

Szász Hedvig 4.b

Polyákné Pócsi Erika

2015.
december 14.

Kazinczy Ferenc Általános Iskola megyei komplex ta

6. hely

Mák Anna 4.b

Polyákné Pócsi Erika

2015.
december 14.

Kazinczy Ferenc Általános Iskola megyei komplex ta

6. hely

Ludmány Marcell 3. b

Csizmazia Tamásné

2015.
december 14.

Lilla Téri Általános Iskola Megyei Komplex Tanulmá

1. hely

Fejes Ádám 2.b

Nagy Dóra

2015.
december 14.

Iskolai Természetismeret verseny 3. osztályosoknak

1. hely

Kovács Dániel 3.b

2015.
december 14.

Iskolai Természetismeret verseny 3. osztályosoknak

2. hely

Szabó Zsófia 3.c

2015.
december 14.

Iskolai Természetismeret verseny 3. osztályosoknak

2. hely

Szepesi Kincső 3.b

2015.
december 14.

Iskolai Természetismeret verseny 3. osztályosoknak

2. hely

Kacska Kende 3.c

2015.
december 14.

Iskolai Természetismeret verseny 3. osztályosoknak

2. hely

Papp Viktória 3.c

2015.
december 14.

Iskolai Természetismeret verseny 3. osztályosoknak

2. hely

Szentirmai Eszter 3.a

2015.
december 14.

Iskolai Természetismeret verseny 3. osztályosoknak

2. hely

Brandes Nina 3.a

2015.
december 14.

Iskolai Természetismeret verseny 3. osztályosoknak

3. hely

Soós Lilla 3.c

2015.
december 14.

Iskolai Természetismeret verseny 3. osztályosoknak

3. hely

Lippai Kinga 3.a

2015.
december 14.

Iskolai Természetismeret verseny 3. osztályosoknak

3. hely

Hódos Hanga 3.c

2015.
december 14.

Iskolai Természetismeret verseny 3. osztályosoknak

3. hely

Kis Gréta 3.b

2015.
december 14.

Iskolai Természetismeret verseny 4. osztályosoknak

1. hely

Lippai Réka 4.a

Antalffy Gabriella

2015.
december 14.

Iskolai Természetismeret verseny 4. osztályosoknak

2. hely

Simkó Kamilla 4.b

Antalffy Gabriella

2015.
december 14.

Iskolai Természetismeret verseny 3. osztályosoknak

3. hely

Babinszky Anna 4.b

Antalffy Gabriella

2015.
december 14.

Iskolai Helyesírási – nyelvhelyességi verseny 3. o

1. hely

Ludmány Marcell 3.b

Csizmazia Tamásné

2015.
december 14.

Iskolai Helyesírási – nyelvhelyességi verseny 3. o

2. hely

Sárközi Levente 3.a

Keresztesiné Sipos Ildikó

2015.
december 14.

Iskolai Helyesírási – nyelvhelyességi verseny 3. o

3. hely

Gáspár Anna 3.b

Csizmazia Tamásné

2015.
december 14.

Iskolai Helyesírási – nyelvhelyességi verseny 4. o

1. hely

Lippai Réka 4.a

Pethő Annamária

2015.
december 14.

Iskolai Helyesírási – nyelvhelyességi verseny 4. o

2. hely

Mák Anna Veronika 4.b

Polyákné Pócsi Erika

2015.
december 14.

Iskolai Helyesírási – nyelvhelyességi verseny 4. o

3. hely

Ludmány Boglárka 4.b

Polyákné Pócsi Erika

2015.
december 14.

Alapműveleti Matematika verseny

1. hely

Lippai Kinga 3.a

Csizmazia Tamásné

2015.
november 23.

Alapműveleti Matematika verseny

2. hely

Bereczki András 3.b

Csizmazia Tamásné

2015.
november 23.

Alapműveleti Matematika verseny

2. hely

Juhász Csongor 3.b

Csizmazia Tamásné

2015.
november 23.

Alapműveleti Matematika verseny

3. hely

Erdősi Dorka 3.b

Csizmazia Tamásné

2015.
november 23.

Benedek Elek Általános Iskola angol nyelvi verseny

1. hely

Rácz Sára 6.a

Gábor Marianna

2015.
november 23.

Benedek Elek Általános Iskola rajz verseny

1. hely

Ludmány Boglárka 4.b

Séra Andrea

2015.
november 23.

Benedek Elek Általános Iskola rajz verseny

3. hely

Nagy Sára 5.a

Séra Andrea

2015.
november 23.

Majorett Fesztivál Hajdúböszörményben

1. hely

Kálmánczhelyi Gréta 4.b

2015.
november 23.

Karate Bajnokság

2x 1. hely

Csontos Milán 1.b

2015.
november 23.

Kinizsi Pál Általános Iskola, matematika verseny

5. hely

Balogh László 5.a

Terdik Erika

2015.
november 16.

Kinizsi Pál Általános Iskola, matematika verseny

12. hely

Szigeti Tibor 5.b

Terdik Erika

2015.
november 16.

Kinizsi Pál Általános Iskola, matematika verseny

15. hely

Tóth Roland 5.b

Terdik Erika

2015.
november 16.

Kinizsi Pál Általános Iskola, matematika verseny

19. hely

Zágonyi Hanna 5.b

Terdik Erika

2015.
november 16.

Kinizsi Pál Általános Iskola, matematika verseny

7. hely

Zöld Hannadóra6.b

Terdik Erika

2015.
november 16.

Kinizsi Pál Általános Iskola, matematika verseny

14. hely

Aranyász Ádám 6.b

Terdik Erika

2015.
november 16.

Kinizsi Pál Általános Iskola, matematika verseny

4. hely

Donáth Levente Soma 7.b

Terdik Erika

2015.
november 16.

Kinizsi Pál Általános Iskola, matematika verseny

4. hely

Erdősi Lili 8.b

Szilágyiné Szabó Gabriella

2015.
november 16.

Országos matematika verseny, Párkereső

1. hely

Tóth Roland 5.b

Terdik Erika

2015.
november 16.

Országos matematika verseny, Párkereső

2. hely

Donáth Levente Soma 7.b

Terdik Erika

2015.
november 16.

Országos matematika verseny, Párkereső

2. hely

Erdősi Lili 8.b

Szilágyiné Szabó Gabriella

2015.
november 16.

Országos matematika verseny, Párkereső

3. hely

Zöld Hannadóra 6.b

Terdik Erika

2015.
november 16.

Országos matematika verseny, Párkereső

3. hely

Nagy Orsolya 6.b

Terdik Erika

2015.
november 16.

Megyei Sakkverseny

3. hely

Kovács László 4.b

2015.
november 16.

Megyei Sakkverseny

2. hely

Csontos Milán 1.b

2015.
november 16.

Jégkorong torna

1. hely

Semsey- Bakó Zalán

2015.
november 16.

Nemzetközi Pompom verseny

2x 3. hely, 2. hely

Simkovics Viktória 4.b

2015.
november 16.

Országos Judo Magyar Bajnokság

3. hely

Oláh Flóra 4.b

2015.
november 16.

Mezei Tájfutó verseny

3. hely

Jakab András 5.b

Rácz Irén

2015.
november 09.

Törpici párbajtő verseny, Hajdúhadházon

1. hely

Babinszki Anna 4. b

2015.
november 02.

Jégkorong mérkőzés

2. hely

Semsey- Bakó Zalán 1.a

2015.
október 19.

Törpici Párbajtőr verseny, Hajdúhadházon

1. hely

Babinszki Anna 4.b

2015.
október 19.

Bocskai István vers- és prózamondó verseny

1. hely

Szikla Júlia 1.b

Badar Gabriella

2015.
október 15.

Bocskai István vers- és prózamondó

1. hely

Győri Lili 2.a

Varga Mihályné

2015.
október 15.

Géniusz Kupa, Sakkverseny

5. hely

Csontos Milán 1.b

2015.
október 12.

Aerobic Magyar Kupa Döntője Budapesten

1. hely

Kálmánczhelyi Gréta 4.b

2015.
október 12.

Magyar Aerobic Kupa

1. hely

Kálmánczhelyi Gréta 4.b

2015.
október 05.

Magyar Aerobic Kupa

1. hely

Bencze Dóra 5.b

2015.
október 05.

Magyar Aerobic Kupa

1. hely

Erdősi Panka 5.b

2015.
október 05.

Magyar Aerobic Kupa

1. hely

Erdősi Dorka 3.b

2015.
október 05.

Magyar Aerobic Kupa

2. hely

Kun Kitti 3.a

2015.
október 05.

IdealMed születésnapi futóverseny

3. hely

Fecskovics Mike 5.a

2015.
szeptember 21.

Tóth Péter Emlékverseny Judo

1. hely

Oláh Flóra 4.b

2015.
szeptember 14.

HolidayAnimation csapat tagjaként Vízi Olimpia

1. hely

Soltész- Nagy Nándor 2.c

2015.
szeptember 10.

Európa Bajnokság, Majorett trió verseny

1. hely

Dobos Hanna 5.a

2015.
szeptember 07.

Nemzetközi Rövidpályás Gyorskorcsolya Verseny, Spi

6. hely

Végi Dániel 6.b

2015.
szeptember 07.

Megyei VII. Ebesi Őszi Ifjúsági Sakkverseny

3. hely

Kovács Gergely 1.a

2015.
szeptember 05.