Büszkeségeink
2015-2016-os büszkeségek
2016-2017-es büszkeségek
2017-2018-es büszkeségek
2018-2019-es büszkeségek
2019-2020-as büszkeségek
2021-2022-as büszkeségek
2022-2023-as büszkeségek
2023-2024-es büszkeségeink
Verseny megnevezése | Eredmény | Diákok neve | Felkészítő tanár | Időpont |
XXI. Aquatlon 2024 Észak-Keleti Regionális döntő Tiszaújváros | 2.hely | Gerda Kristóf | Nagy Csaba és Kaszás Kitti DSI triatlon edzők | 2024. |
Ritmuscsapatok országos Táncverseny sorozata Dabas | 2. hely | Elek Linda 5.b | 2024. | |
Hajdu-Bihar Vármegyei Sakk Diákolimpia csapat döntő | 1.hely | Ágoston Balázs, Kiss József, Kovács Patrik, Ozsváth Dávid | 2024. | |
Hajdu-Bihar Vármegyei Sakk Diákolimpia csapat döntő | 2. hely | Noszály Dávid, Kiss Ádám, Pálfi Zalán György, Hajdu Milán, Dajka Zalán | 2024. | |
Észak-Kelet Magyarország Területi Tollaslabda Diákolimpia Döntő | 1.hely | Drexler Fanni | 2024. | |
Országos Versmondó Verseny | 3. hely | Kovács Hunor 4.a | Pethő Annamária | 2024. |
Hajdu-Bihar Vármegyei Sakk Diákolimpia egyéni döntő | 2. hely | Kiss József | 2024. | |
Hajdu-Bihar Vármegyei Sakk Diákolimpia egyéni döntő | 3.hely | Ágoston Balázs | 2024. | |
Hajdu-Bihar Vármegyei Sakk Diákolimpia egyéni döntő | 5.hely | Kiss Ádám | 2024. | |
Hunyadi János Általános Iskola vármegyei szépolvasó verseny | 2.hely | Vass Dániel 3.c | Oszter-Barcsay Laura | 2024. |
Hunyadi János Általános Iskola vármegyei szépolvasó verseny | 4.hely | Földesi Bulcsú 4.b | Pogácsás Mariann | 2024. |
Hunyadi János Általános Iskola vármegyei rajzverseny | 2.hely | Körözsi Balázs 4.a | Pethő Annamária | 2024. |
Hunyadi János Általános Iskola vármegyei rajzverseny | 2.hely | Győrfi Noel 4.a | Pethő Annamária | 2024. |
Hunyadi János Általános Iskola vármegyei rajzverseny | 2.hely | Lukács Éva 4.a | Pethő Annamária | 2024. |
Hunyadi János Általános Iskola vármegyei műveltségi vetélkedő | 1.hely | Barcsa Márk 4.a | Pethő Annamária | 2024. |
Hunyadi János Általános Iskola vármegyei műveltségi vetélkedő | 1.hely | Szabó Levente 4.a | Pethő Annamária | 2024. |
Hunyadi János Általános Iskola vármegyei műveltségi vetélkedő | 1.hely | Sándor Gábor 3.c | Oszter-Barcsay Laura | 2024. |
Hunyadi János Általános Iskola vármegyei műveltségi vetélkedő | 1.hely | Törös Janka 3.b | Gáll Irén | 2024. |
Hunyadi János Általános Iskola vármegyei műveltségi vetélkedő | 3.hely | Ozsváth Dávid 5.b | Veres Zsuzsa | 2024. |
Hunyadi János Általános Iskola vármegyei műveltségi vetélkedő | 3.hely | Szabó Ákos 6.a | Veres Zsuzsa | 2024. |
Hunyadi János Általános Iskola vármegyei műveltségi vetélkedő | 3.hely | Nagy-Angi Kristóf 6.a | Veres Zsuzsa | 2024. |
Hunyadi János Általános Iskola vármegyei műveltségi vetélkedő | 3.hely | Tóth Péter 5.a | Veres Zsuzsa | 2024. |
Hajdú-Bihar Vármegyei Tollaslabda Diákolimpia Döntő | 1.hely | Drexler Fanni | 2024. | |
Hajdú-Bihar Vármegyei Tollaslabda Diákolimpia Döntő | 6.hely | Kovács Fruzsina | 2024. | |
Hajdú-Bihar Vármegyei Tollaslabda Diákolimpia Döntő | 13.hely | Bíro-Anna Zsófia | 2024. | |
Sakk Csapat Diákolimpia városi döntő | 1.hely | Ágoston Balázs | 2024. | |
Sakk Csapat Diákolimpia városi döntő | 1.hely | Kiss József | 2024. | |
Sakk Csapat Diákolimpia városi döntő | 1.hely | Kovács Patrik | 2024. | |
Sakk Csapat Diákolimpia városi döntő | 1.hely | Ozsváth Dávid | 2024. | |
Sakk Csapat Diákolimpia városi döntő | 1.hely | Noszály Dávid | 2024. | |
Sakk Csapat Diákolimpia városi döntő | 1.hely | Kiss Ádám | 2024. | |
Sakk Csapat Diákolimpia városi döntő | 1.hely | Pálfi Zalán György | 2024. | |
Sakk Csapat Diákolimpia városi döntő | 1.hely | Hajdu Milán | 2024. | |
Sakk Csapat Diákolimpia városi döntő | 1.hely | Dajka Zalán | 2024. | |
Dance Universum Országos Táncverseny | 1. és 2.hely, különdíj | Piltman Lea | 2024. | |
Városi Egyéni Sakk Diákolimpia | 2.hely | Kiss József 5.a | 2024. | |
X. Jubileumi Dance Universum Helyezéses Nemzetközi Verseny, Nemzetközi táncverseny | 2.hely és 1.hely, különdíj | Elek Mira | 2024. | |
Debreceni Városi Sakk Diákolimpia | 1. és 8.hely | Dajka Zalán 1.a | 2024. | |
Debreceni Német Általános Iskola II.sakkverseny | 3.hely | Dajka Zalán 1.a | 2024. | |
Curie Országos Matematika verseny területi döntő, Hajdúszoboszló 4220 Pávai-Vajna Ferenc Ált. Iskola , Szervező : Curie alapítvány | 2.hely | Ozsváth Dávid 5.b | Terdik Erika | 2024. |
Tóth Árpád Gimnázium Biológia-Kémia komplex verseny | 9.hely | Bednár Eszter 8.b | Terdik Erika | 2024. |
XVII Hajdúvárosok Gyermek Labdarúgó Kupa | 2.hely | Papp Olivér és Papp Zoárd | 2024. | |
Jégkorong U8 Utánpótlás bajnokság, Szupermini sárga torna, Jászberény, Lehel HC | 2. helyezés | Gnáj Roland |
| 2024. |
Kosárlabda U10-es Jamboree 2. forduló | érem | Végh Zénó 2.a | 2024. | |
Szegedi divíziós rövidpályás gyorskorcsolya 333 méteren | 3.hely | Oláh Anna 6.a | 2024. | |
Szegedi divíziós rövidpályás gyorskorcsolya D korosztályos lányváltó | 3.hely | Oláh Anna 6.a | 2024. | |
Curie matematika verseny | Curie ter. fod | Ozsváth Dávid 5.b | Terdik Erika | 2024. |
Curie matematika verseny | területi ford | Kovács Lilla 7.b | Stefán- Kovács Kata | 2024. |
XVII. HAJDÚVÁROSOK GYERMEK LABDARÚGÓ TORNA bajnokságon ,Hajdúnánás | 1.hely | Győrösy Marcell 2.a | 2024. | |
Sakk Diákolimpia Országos csapat | 2. hely | Noszály Dávid 4. a | 2024. | |
Körzeti Diákolimpia -úszás | 4.hely hát | Kovács Hunor 4.a | 2024. | |
Körzeti Diákolimpia -úszás | 2. hely mell | Kovács Hunor 4.a | 2024. | |
Diákolimpia országos elődöntő, rövidpályás gyorskorcsolya | 6. és 7.hely | Kövér Mira Médea | 2024. | |
Vegyipari verseny | emléklap | Szepesi Csanád | Terdik Erika | 2024. |
Vegyipari Verseny | emléklap | Szöllősi Noé | Terdik Erika | 2024. |
Vegyipari Verseny | emléklap | Hajian Barán | Terdik Erika | 2024. |
Vegyipari Verseny | emléklap | Czégé Jázmin 7.a | Terdik Erika | 2024. |
Vegyipari Verseny | emléklap | Kovács Fruzsina 7.a | Terdik Erika | 2024. |
Vegyipari Verseny | emléklap | Demény Emma 7. a | Terdik Erika | 2024. |
Reading in English megyei olvasó verseny | 4.hely | Demény Emma 7. a | 2024. | |
Tóth Árpád Gimnázium ENGLISH IS FUN... IN THE BIG APPLE versenye | 1.hely | Bihari Márk | Gaál-Szabó Anita | 2023. |
Tóth Árpád Gimnázium ENGLISH IS FUN... IN THE BIG APPLE versenye | 1.hely | Gaál-Szabó Tamás | Gaál-Szabó Anita | 2023. |
Vidéki Egyesületek Műkorcsolya Kupája | 3.hely | Nagy Sára 5.b | 2023. | |
Iskolai versmondó verseny | 3.hely | Harangi Olivér 3.c | Oszter-Barcsay Laura | 2023. |
Iskolai prózamondó verseny | 3.hely | Kerekes Csaba Krisztián 3.c | Oszter-Barcsay Laura | 2023. |
Góliát rajzverseny | különdíj | Ferreira Maria Roza 3.c | Oszter-Barcsay Laura | 2023. |
Mikulás Kupa iskolai futballverseny | 1.hely | 8.a osztály | 2023. | |
Góliát online rajzverseny | különdíj | Pélyi Kiss Anna Zsófia 2.c | Csécseiné Mihály Edina | 2023. |
Iskolai versmondó verseny | 3.hely | Harangi Olivér 3.c | Oszter-Barcsay Laura | 2023. |
Iskolai prózamondó verseny | 3.hely | Kerekes Csaba Krisztián 3.c | Oszter-Barcsay Laura | 2023. |
Góliát rajzverseny | különdíj | Ferreira Maria Roza 3.c | Oszter-Barcsay Laura | 2023. |
Mikulás Kupa iskolai futballverseny | 1.hely | 8.a osztály | 2023. | |
Góliát online rajzverseny | különdíj | Pályi Kiss Anna Zsófia 2.c | Csécseiné Mihály Edina | 2023. |
Iskolai versmondó verseny | 1.hely | Tóth Fanni 2.a | Lakatos Péter | 2023. |
Iskolai versmondó verseny | 3.hely | Berke Izabella | Lakatos Péter | 2023. |
Focitorna, Sárrétudvar | 3.hely | Veres Bálint 2.b | 2023. | |
Dance with Universe táncverseny | 4.hely | Orosz Izabella | 2023. | |
Úszóverseny | 3.hely | Kovács Hunor 4.a | 2023. | |
Kenguru TáncSE Minősítő verseny | 1.hely | Fekete Noémi 3.a | 2023. | |
Hajdúnánás fociverseny | 2.hely | Ojo Jaden Ovie | 2023. | |
Spartan Kempo Harcművészet Mátra Kupa | 2 és 3.hely | Tarcsi Zádor 1.b | 2023. | |
UPDF DANCE FEST | 1.hely | Piltman Lea | 2023. | |
UPDF DANCE FEST | 1.hely | Piltman Lea | 2023. | |
UPDF DANCE FEST | 2.hely | Piltman Lea | 2023. | |
UPDF DANCE FEST | 2.hely | Piltman Lea | 2023. | |
Unity For Passion Dance Fest Santa Clause International Dance Cup | 2x4.hely, 2.hely | Elek Mira 6. | 2023. | |
Jégkorong Utánpótlás Bajnokság, Debreceni Jégcsarnok | 1.hely, 2x2 hely | Gnáj Roland | 2023. | |
Jégkorong U8 Utánpótlás bajnokság, Szupermini sárga torna, Vasas Jégcsarnok | 2. helyezés | Gnáj Roland | Köllő István | 2023. |
Kinizsi matematika verseny | 1.hely | Kovács Botond 5.a | 2023. | |
Kinizsi matematika verseny | 1. hely | Ozsváth Dávid 5.b | 2023. | |
Kinizsi matematika verseny | 1. hely | Komoróczy Kornél | 2023. | |
Jégkorong U8 Utánpótlás bajnokság, Szupermini sárga torna, Debreceni Jégcsarnok | 1. helyezés | Gnáj Roland | Köllő István | 2023. |
Kenguru TáncSE Minősítő verseny | 1.hely | Jószai Anna 3.a | 2023. | |
Kenguru TáncSE Minősítő verseny | 2.hely | Jószai Lili 6.a | 2023. | |
Dance Stage Nemzetközi verseny | 1.hely | Elek Mira 6. | 2023. | |
Magyar Kupa Aerobik verseny | 1.hely | Kiss Flóra 3.a | 2023. | |
Magyar Kupa Aerobik verseny | 1.hely | Kujbus kitti 3.a | 2023. | |
Karate verseny | 3.hely | Szabó Péter Nimród 5.b | 2023. | |
Budapest, Kapitális Egyesületi Pergető Horgászverseny, Gyerek kategória | 2. helyezés | Gnáj Roland | Gnáj Tibor | 2023. |
Jégkorong U8 Utánpótlás bajnokság, Szupermini sárga torna, Jászberény LEHEL HC | 1.hely | Gnáj Roland | Köllő István | 2023. |
Bocskai.á.i. megyei Vers-és prózamondó v. | 4.hely | Novák Emília | Oszter-B.Laura | 2023. |
Bocskai Bölcs Böngészői megyei olv-szövért.csapatverseny | 2.hely | Kerekes Csaba Krisztián, Koncz Máté, Vass Dániel | Oszter-B.Laura | 2023. |
Bocskai István Á. I. megyei vers- és prózamondó v. | 1. hely | Lucskai Milla 3. b | Gáll Irén Éva | 2023. |
Bocskai Bölcs Böngészői megyei olvasás-szövért. csapatverseny | 1. hely | Balázs Petra 3.b Major Dániel 3.b Molnár Balázs 3.b | Gáll Irén Éva | 2023. |
Bocskai Bölcs Böngészői megyei olvasás-szövért. csapatverseny | 3. hely | Drexler Fanni 3.b Nagy-Angi Levente 3.b Szilágyi Léna 3.b | Gáll Irén Éva | 2023. |
Bocskai István Á. I. megyei vers- és prózamondó v. | 2.hely | Fekete Fanni 4.c | Pócsi Erika | 2023. |
Bocskai Versmondó | 1. hely | Kovács Hunor 4.a | Pethő A | 2023. |
Bocskai versmondó | 2. hely | Bencze Vanda 4.a | Pethő A | 2023. |
Bocskai prózamondó | 3. hely | Nádas Brúnó 4.a | Pethő A | 2023. |
Bocskai István Ált. Iskola, versmondó verseny | 3.hely | Kovács Fanni 3.a | 2023. | |
Jégkorong U8 Utánpótlás bajnokság, Szupermini sárga torna, Miskolc DVTK Jegesmedvék | 2.hely | Gnáj Roland | Köllő István | 2023. |
I. "Sáncoló Hajdúk" Nemzetközi Rapid Sakkverseny | 3.hely | Noszály Dávid 4.a | 2023. | |
Magyar Kupa 3. forduló | 1.hely | Kiss Flóra 3.a | 2023. | |
Magyar Kupa 3. forduló | 1.hely | Kiujbus Kitti 3.a | 2023. | |
Jégkorong U8 Utánpótlás bajnokság, Szupermini sárga torna, Budapest Vasas Jégcentrum | 1.hely | Gnáj Roland | Köllő István | 2023. |
Jégkorong Utánpótlás Bajnokság, Budapest | 2x 1.hely, 2.hely | Gnáj Roland 2.a | 2023. | |
Magyar Kupa 3. forduló | 1.hely | Oláh Luca Léna 4.a | 2023. | |
Debreceni Aerobic Kupa Basic Up4 Group | 1. hely | Oláh Luca 4.a | 2023. | |
Debreceni Aerobic Kupa Basic Up4 Trio | 2.hely | Oláh Luca 4.a | 2023. | |
II. Debrecen Kupa | 1.hely | Kujbus Kitti 3.a | 2023. | |
II. Debrecen Kupa | 1.hely | Kiss Flóra 3.a | 2023. | |
Orszàgos Judo Rangsor Verseny, Eger | 3.hely | Boros Eszter 5.a | 2023. | |
Mountain bike verseny | 3. hely | Szeiler Olivér 4.a | 2023. | |
Garamvölgyi labdarúgó emléktorna | 2.hely | Papp Zoárd 2.b | 2023. | |
Garamvölgyi labdarúgó emléktorna | 2.hely | Papp Olivér 2.b | 2023. | |
Diákolimpia, gyorsúszás | 3.hely | Nagy Lili Emma 3.a | 2023. | |
III. Nyíregyházi Futófesztiválon | 1.hely | Gnáj Roland 2.a | 2023. | |
OB 50m mell | 3.hely | Kovács Hunor 4.a | 2023. | |
OB 50m mell | 2.hely | Kovács Hunor 4.a | 2023. | |
Országos Úszóbajnokság 100m mell | 1.hely | Kovács Hunor 4.a | 2023. | |
Országos Úszóbajnokság 200m mell | 1.hely | Kovács Hunor 4.a | 2023. | |
Nemzetközi Nyílt Asztalitenisz Bajnokság, Románia | 1.hely | Fekete Fanni 4.c | 2023. |