Büszkeségeink




2019-2020-as büszkeségeink

Verseny megnevezése Eredmény Diákok neve Felkészítő tanár Időpont

Jégvirág Kupa 2020. Miskolc

4.hely

Oláh Anna 2.a

2020.
február 15.

Jégvirág Kupa 2020. Miskolc

10.hely

Fagyas Lilla 1.a

2020.
február 15.

Szép Magyar Beszéd Verseny

4.hely

Lacza Boglárak 5.o.

2020.
február 15.

Shorttrack Jászkupa, Jászberény

12.hely

Végi Liána 4.a

2020.
február 15.

Dance Universum Minősítő Nemzetközi Táncverseny, Kiskunfélegyháza

2x2.hely

Elek Mira 2.a

2020.
február 15.

Diákolimpia, Karate

3.hely

Lovas Petra 2.a

2020.
február 08.

Diákolimpia, Karate

3.hely

Szabó Petra 5.a

2020.
február 08.

Jégkorong verseny, Nyíregyháza

2.hely

Kachayan Artúr 1.a

2020.
február 08.

Futball Bajnokság, Békéscsaba

1.hely

Barna Teó 3.a

2020.
február 08.

Futball Bajnokság, Diósgyőr

1.hely

Pokol Márk 3.b

2020.
február 08.

Országos Műkorcsolya Bajnokság

13.hely

Szilágyi Gréta 3.b

2020.
február 08.

Országos Műkorcsolya Bajnokság

18.hely

Szabó Adél 3.b

2020.
február 08.

X. Nemzetközi Utánpótlás Torna, Cigánd

1.hely

Nagy Bence 3.o.

2020.
február 02.

Diákolimpia, gyorskorcsolya

1.hely

Szabó Milán 6.a

2020.
február 02.

Diákolimpia, gyorskorcsolya

1.hely

Végi Diána 7.a

2020.
február 02.

Diákolimpia, gyorskorcsolya

5.hely

Major Kincső 7.c

2020.
február 02.

Diákolimpia, gyorskorcsolya

3.hely

Lajter Máté 5.o.

2020.
február 02.

Diákolimpia úszóverseny, megyei forduló

2. és 4.hely

Válek Zsófi 7.b

2020.
február 02.

X. Nemzetközi Utánpótlás Torna, Cigánd

1.hely

Pokol Bence 2.b

2020.
február 02.

X. Nemzetközi Utánpótlás Torna, Cigánd

1.hely

Joó Gáspár 2.c

2020.
február 02.

X. Nemzetközi Utánpótlás Torna, Cigánd

1.hely

Ungvári Zalán 2.b

2020.
február 02.

Diákolimpia, gyorskorcsolya

2.hely

Semsey-Bakó Zalán 5.o.

2020.
február 02.

Diákolimpia, gyorskorcsolya

2.hely

Fark Zsombor 6.b

2020.
február 02.

Diákolimpia, gyorskorcsolya

1.hely

Végi Liána 4.a

2020.
február 02.

Diákolimpia, gyorskorcsolya

4.hely

Szilágyi Szofi 4.b

2020.
február 02.

Diákolimpia, gyorskorcsolya

4.hely

Radócz Zsombor 4.a

2020.
február 02.

Diákolimpia, gyorskorcsolya

3.hely

Szücs János 3.a

2020.
február 02.

Diákolimpia, gyorskorcsolya

3.hely

Szabó Ákos 2.a

2020.
február 02.

Diákolimpia, gyorskorcsolya

2.hely

Gunics Rebeka 2.c

2020.
február 02.

Diákolimpia, gyorskorcsolya

4.hely

Oláh Anna 2.a

2020.
február 02.

Diákolimpia, gyorskorcsolya

1.hely

Szanka Barnabás 1.b

2020.
február 02.

Diákolimpia, gyorskorcsolya

3.hely

Zagyva Zsombor 6.b

2020.
február 02.

Jégkorong verseny, Nyíregyháza

1.hely

Kachayan Artúr 1.a

2020.
január 27.

Úszó Diákolimpia

1.hely, 3.hely

Válek Zsófia 7.b

2020.
január 27.

Legendák Kupája Futballverseny, Diósgyőr

4.hely

Sárosi Dóra 3.b

2020.
január 26.

Sípálya verseny, Olaszország

2.hely

Bíró Anna Zsófi 3.a

2020.
január 26.

Debreceni Lorantffy Zsuzsanna Általános Iskola városi versmondó verseny

különdíj

Polonkai Zoltán 1.b

Badar Gabriella

2020.
január 25.

Városi sakkverseny

3.hely

Fintor György 3.b

2020.
január 18.

Bajnok Kupa Sakkverseny 2.forduló

2.hely

Ágoston Balázs 2.a

2020.
január 18.

Törökszentmiklósi Téli Futball Torna

1.hely

Pokol Bence 2.a

2020.
január 18.

Debreceni Búvárklub tagjainak kitüntetése

Az év sportolója cím

Nagy Anna 2.c

2020.
január 18.

Oxigén Kupa városi úszóverseny

3.hely

Válek Zsófia 7.b

2020.
január 11.

X.Törökszentmiklósi Téli Teremtorna

1.hely

Joó Gáspár 2.c

2020.
január 11.

X.Törökszentmiklósi Téli Teremtorna

1.hely

Ungvári Zalán 2.b

2020.
január 11.

X.Törökszentmiklósi Téli Teremtorna

1.hely

Nagy Bence 3.b

2020.
január 11.

X.Törökszentmiklósi Téli Teremtorna

1.hely

Pokol Bence 2.b

2020.
január 11.

Torna Diákolimpia Megyei döntő

4.hely

Ágoston Balázs

2020.
január 11.

Kazinczy Ferenc Általános Iskola és AMI tanulmányi verseny

1.hely

Bodó Zsuzsa 8.a

Geréné Kristóf Katalin

2019.
december 14.

Kazinczy Ferenc Általános Iskola és AMI tanulmányi verseny

2.hely

Ludmány Boglárka 8.b

Geréné Kristóf Katalin

2019.
december 14.

Kazinczy Ferenc Általános Iskola és AMI tanulmányi verseny

1.hely

Komoróczy Kornél 3.a

Keresztesiné Sipos Ildikó

2019.
december 14.

Kazinczy Ferenc Általános Iskola és AMI tanulmányi verseny

1.hely

Sörlei Keve 4.a

Vinnainé Kapitány Judit

2019.
december 14.

Kazinczy Ferenc Általános Iskola és AMI tanulmányi verseny

1.hely

Zsipi Dóra 4.a

Vinnainé Kapitány Judit

2019.
december 14.

29. Karácsonyi Kupa Futballverseny

2.hely

Joó Levente 4.b

2019.
december 14.

29. Karácsonyi Kupa Futballverseny

1.hely

Joó Gáspár 2.c

2019.
december 14.

29. Karácsonyi Kupa Futballverseny

1.hely

Nagy Bence 3.o.

2019.
december 14.

Bocskai Bölcs Böngészői városi olvasási-szövegértési verseny

4.hely

Piros Laura 8.b

Geréné Kristóf Katalin

2019.
december 10.

Bocskai Bölcs Böngészői városi olvasási-szövegértési verseny

4.hely

Szecsei Kamilla 8.b

Geréné Kristóf Katalin

2019.
december 10.

Bocskai Bölcs Böngészői városi olvasási-szövegértési verseny

4.hely

Zöld Fruzsina 8.b

Geréné Kristóf Katalin

2019.
december 10.

Kazinczy Ferenc Általános Iskola és AMI tanulmányi verseny

2.hely

Kovács Villő Lilla 3.b

Csizmazia Tamásné

2019.
december 10.

Mikulás Kupa Lovasverseny

különdíj

Hudra Bianka 2.a

2019.
december 08.

Revolution Dance Cup Nemzetközi Minősítő Táncverseny, Tiszavasvári

2.hely

Elek Mira 2.a

2019.
december 07.

25. Rákoskerti Torna Kupa

2.hely

Ágoston Balázs 2.a

2019.
december 07.

Biofit SE Ajándék Kupa Fitness verseny, Budapest

3.hely

Heller Nóra 1.a

2019.
december 07.

Biofit SE Ajándék Kupa Fitness verseny, Budapest

2.hely

Heller Anna 3.a

2019.
december 07.

Mikulás Kupa Nemzetközi  Futballtorna

1.hely

Pokol Márk 3.b

2019.
december 07.

Mikulás Kupa Nemzetközi  Futballtorna

1.hely

Barna Teó 3.a

2019.
december 07.

Városi akrobatikus  rock and roll verseny

2.hely

Bíró Zsófi 3.a

2019.
december 07.

Városi akrobatikus  rock and roll verseny

2.hely

Varga Dóra 3.a

2019.
december 07.

Városi akrobatikus  rock and roll verseny

2.hely

Vecsei Natasa 3.a

2019.
december 07.

Városi akrobatikus  rock and roll verseny

2.hely

Czégé Gitta 3.a

2019.
december 07.

Revolution Dance Cup Nemzetközi Minősítő Táncverseny, Tiszavasvári

2.hely

Juhász Sarolta 3.a

2019.
december 07.

Fazekas Mihály Általános Iskola, Megyei angol verseny

3.hely

Csontos Milán 5.o.

Gábor Marianna

2019.
december 02.

Fazekas Mihály Általános Iskola, Megyei angol verseny

2.hely

Gercsák Enikő 6.o.

Gábor Marianna

2019.
december 02.

Fazekas Mihály Általános Iskola, Megyei angol verseny

2.hely

Kovács Dániel 7.o.

Gábor Marianna

2019.
december 02.

Fazekas Mihály Általános Iskola, Megyei angol verseny

Bodó Zsuzsa 8.o.

Gábor Marianna

2019.
december 02.

Gyorskorcsolya Nemzetközi verseny

3.hely

Végi Liána 4.a

2019.
december 01.

Gyorskorcsolya Nemzetközi verseny

3.hely

Végi Diána 7.a

2019.
december 01.

Gyorskorcsolya Nemzetközi verseny

8.hely

Oláh Anna 2.a

2019.
december 01.

Kenguru TSE Akrobatikus Rock and Roll verseny

2.hely

Ács-Kiss Pálma 4.a

2019.
december 01.

Karate verseny, Debrecen

3.hely

Szabó Petra 5.a

2019.
november 23.

Teremfoci bajnokság, Nyíradony

bronz

Nagy-Angi Kristóf 2.a

2019.
november 23.

Teremfoci bajnokság, Nyíradony

bronz

Szabó Ákos 2.a

2019.
november 23.

Olasz focisuli labdarúgó mérkőzése

3.hely

Simkovics Milán 2.b

2019.
november 23.

Olasz focisuli labdarúgó mérkőzése

2.hely

Ungvári Zalán 2.b

2019.
november 23.

Gyorskorcsolya verseny, Debreceni Jégcsarnok

2.hely

Szabó Adél 3.b

2019.
november 23.

Angol vers- és prózamondó verseny

2.hely

Kocsik Milla 3.b

2019.
november 20.

Angol vers- és prózamondó verseny

1.hely

Salamon Panna 5.b

2019.
november 20.

Angol vers- és prózamondó verseny

2.hely

Hajnócszi Darinka 5.b

2019.
november 20.

Angol vers- és prózamondó verseny

különdíj

Szűcs Zsófia 5.b

2019.
november 20.

Angol vers- és prózamondó verseny

különdíj

Kövér Csenge 2.b

2019.
november 20.

Angol vers- és prózamondó verseny

1.hely

Sidibe Aicha 3.a

2019.
november 20.

Angol vers- és prózamondó verseny

különdíj

Antal Dorka 4.b

2019.
november 20.

Angol vers- és prózamondó verseny

különdíj

Takács Lujza 4.a

2019.
november 20.

Angol vers- és prózamondó verseny

3.hely

Kovács Villő 3.b

2019.
november 20.

Angol vers- és prózamondó verseny

2.hely

Kiss Júlia 4.b

2019.
november 20.

V.Bozsik Futball Kupa 2019., Nyíregyháza

1.hely

Ungvári Zalán 2.b

2019.
november 17.

V.Bozsik Futball Kupa 2019., Nyíregyháza

1.hely

Nagy Bence 3.o.

2019.
november 17.

V.Bozsik Futball Kupa 2019., Nyíregyháza

1.hely

Joó Gáspár 2.c

2019.
november 17.

V.Bozsik Futball Kupa 2019., Nyíregyháza

1.hely

Pokol Bence 2.a

2019.
november 16.

II.Pepita Kupa, Szeghalom

2.és 13.hely

Derecskei Olivér

2019.
november 16.

Diákolimpia megyei döntő, asztalitenisz

1.és 5.hely

Válek Péter

2019.
november 16.

Super Fitness Show Magyar Kupa

1.hely

Heller Anna 3.b

2019.
november 09.

Super Fitness Show Magyar Kupa

1.hely

Krakkó Zoé 3.b

2019.
november 09.

Futballtorna, Téglás

A torna legjobb védője cím

Pokol Márk 3.b

2019.
november 09.

Super Fitness Show Magyar Kupa

2.hely

Heller Nóra 1.a

2019.
november 09.

Ungvár Nemzetközi Torna

3.hely

Derecskei Olivér 1.b

2019.
november 09.

XXIX. Junior uszonyos búvárúszó bajnokság

2.hely

Bóka Szofi 4.b

2019.
november 09.

XXIX. Junior uszonyos búvárúszó bajnokság

1.és 2.hely

Nagy Anna 2.c

2019.
november 09.

Magyar Kupa Aerobik Bajnokság , Budapest

1.hely

Sarka Lilien 6.c

2019.
november 09.

Rúdtánc  Debrecen házibajnokság

2. és 3.hely

Szilágyi Szofi 4.b

2019.
november 09.

II. Vidéki Egyesületek Műkorcsolya Kupa, Miskolc

3.hely

Szabó Adél 3.b

2019.
november 09.

II. Vidéki Egyesületek Műkorcsolya Kupa, Miskolc

1.hely

Szilágyi Gréta 3.b

2019.
november 09.

Sakkverseny

4.hely

Lukács Gergő 3.b

2019.
november 09.

Jégkorong Torna

2.hely

Szűcs János 3.b

2019.
november 09.

Bajnok Sakkiskola Tanévnyitó Gyermek Sakkverseny

1.hely

Ágoston Balázs 2.a

2019.
november 09.

Bajnok Sakkiskola Tanévnyitó Gyermek Sakkverseny

eredményes részvétel

Bihari Márk 2.c

2019.
november 09.

Kinizsi Pál Általános Iskola, matematika verseny

10.hely

Gorzsás Vanda 5.b

Terdik Erika

2019.
november 06.

Kinizsi Pál Általános Iskola, matematika verseny

1.hely

Ludmány Marcell 7.b

Terdik Erika

2019.
november 06.

Kinizsi Pál Általános Iskola, matematika verseny

5.hely

Szikla Júlia 5.b

Terdik Erika

2019.
november 06.

IGLO Nemzetközi Gyorskorcsolya verseny

6.hely

Végi Liána 4.a

2019.
november 06.

IGLO Nemzetközi Gyorskorcsolya verseny

15.hely

Végi Diána Laura 7.a

2019.
november 06.

Bocskai István Általános Iskola megyei vers-és prózamondó verseny

2.hely

Gyurján Gréta 1.b

Badar Gabriella

2019.
október 16.

Matyó Kupa Futballverseny, Oláh Gábor utcai Sportcentrum

1.hely

Sárosi Dóra 3.b

2019.
október 12.

Oxigén Kupa 1.forduló, Nagyerdő

5.hely

Válek Zsófia 7.b

2019.
október 12.

Magyar Kupa Aerobik Bajnokság

2.hely

Bodnár Diána 4.a

2019.
október 06.

Városi Futballmérkőzés, Pallag

1.hely

Pokol Márk 3.b

2019.
október 06.

Városi Futballmérkőzés, Pallag

1.hely

Barna Teó 3.a

2019.
október 06.

Teniszverseny, Pallag

2.hely

Orosz Bálint 4.b

2019.
október 06.

Teniszverseny, Pallag

5.hely

Borzon Dániel  2.b

2019.
október 06.

VI.Kyokushin Kupa, Nyíradony

2x2.hely, 1. hely

Szabó Petra 5.a

2019.
október 06.

Magyar Kupa Aerobik Bajnokság

2.hely

Rásó Enikő 4.a

2019.
október 06.

Magyar Kupa Aerobik Bajnokság

2.hely

Sarka Lilien 6.c

2019.
október 05.

Magyar Kupa Aerobik Bajnokság

2.hely

Zsipi Dóra 4.a

2019.
október 05.

III. Wizz Air Airport Run Futóverseny

5.hely

Válek Zsófia 7.b

2019.
október 05.

II.Sajószentpéteri Inter-Cars és Alapkő Nemzetközi Tánciskolás verseny

2.hely

Dobró Izabella 2.b

2019.
szeptember 28.

INBA International Fitness Show Dance Competition, Hungary Debrecen

5.hely

Sári Bianka 3.a

2019.
szeptember 28.

Tollasverseny, Debrecen

1.hely

Kovács Lilla 3.b

2019.
szeptember 28.

INBA International Fitness Show Dance Competition, Hungary Debrecen

5.hely

Sári Rebeka 2.c

2019.
szeptember 28.

Nyíregyházi Regionális Atlétikai verseny

3.hely

Csáki Előd 3.b

2019.
szeptember 21.

Nyíregyháza regionális atlétikai összetett versenyszám

1.hely

Csáki Előd 3. b

2019.
szeptember 21.

Nagyerdei Terepmaraton

1.hely

Válek Zsófia 7.b

2019.
szeptember 21.

Teniszverseny, Pallag

2.hely

Borzon Dániel 2.b

2019.
szeptember 14.

Teniszverseny, Pallag

1.hely

Orosz Bálint 4.b

2019.
szeptember 14.

Nemzetközi Focitorna, Lengyelország

20.hely

Joó Levente 4.b

2019.
szeptember 14.

Lovaglás verseny, Nyírbátor

4 és 5.hely

Császi Noémi 3.b

2019.
szeptember 01.

Futballverseny

2.hely

Barna Teó 3.a

2019.
szeptember 01.

Futballverseny

2.hely

Pokol Márk 3.b

2019.
szeptember 01.

Vándor Kupa tollasverseny

1.hely

Kovács Lilla 3.b

2019.
szeptember 01.

Steel UP Darts Nemzetközi Bajnokság, Budaörs

5.hely

Horváth Balázs Krisztián

2019.
szeptember 01.

Ózd triatlonverseny

5.hely

Válek Zsófia 7.b

2019.
augusztus 25.

Hajrá futás! futóverseny

3.hely

Válek Zsófia 7.b

2019.
július 13.

Balassagyarmat aquatlon verseny

2.hely

Válek Zsófia 7.b

2019.
július 07.

Abony Aquateam verseny

3.hely

Válek Zsófia 7.b

2019.
június 23.

Hajrá futás! futóverseny

3.hely

Válek Zsófia 7.b

2019.
június 22.