Büszkeségeink




2017-2018-as büszkeségeink

Verseny megnevezése Eredmény Diákok neve Felkészítő tanár Időpont

V.Abigél Országos Minősítő Táncfesztivál

2.hely

Farkas Hanna 2.a

2017.
december 09.

3. Óévbúcsúztató Válogató Úszóverseny1

1.hely

Pokol Márk

2017.
december 09.

Biofit SE Ajándék Kupa Fitness Verseny

2.hely

Sinka Panna 4.a

2017.
december 09.

Feeling Táncstúdió Karácsonyi Gála

1.hely

Kocsik Milla Korina 1.b

2017.
december 09.

Feeling Táncstúdió Karácsonyi Gála

1.hely

Kocsik Hanna Kira 1.b

2017.
december 09.

Feeling Táncstúdió Karácsonyi Gála

3.hely

Krakkó Zoé 1.b

2017.
december 09.

Báthory Anna Református Általános Iskola , Amatőr úszóverseny

1.hely

Szabó Miklós Máté

2017.
december 09.

Báthory Anna Református Általános Iskola , Amatőr úszóverseny

1.hely

Mendre Mirtill

2017.
december 09.

Mikulás napi úszóverseny

2.hely, 3.hely

Szikla Júlia 3.b

2017.
december 09.

Mikulás napi úszóverseny

2x1.hely

Maczó Marianna Bella 3.o.

2017.
december 09.

Jégkorong Torna

1.hely

Semsey- Bakó Zalán

2017.
december 09.

Úszóverseny, Kazinczy Ferenc Általános Iskola

2x1.hely, 2.hely

Szöllősi Boldizsár 3.b

2017.
december 09.

Úszóverseny, Kazinczy Ferenc Általános Iskola

1.hely, 2.hely

Pánya Panna 3.b

2017.
december 09.

XIX. Kovács Kálmán Gyermeklabdarúgó Emléktorna , Nyírbátor

1.hely

Nagy Bence 1.b

2017.
december 08.

Jégkorong Torna, Debrecen

2.hely

Mucsányi Szabolcs 2.a

2017.
december 08.

XIX. Kovács Kálmán Gyermeklabdarúgó Emléktorna , Nyírbátor

1. hely és a legtöbb gólt a csapatban rúgó

Joó Levente, 2.b

2017.
december 08.

Bocskai Bölcs Böngészői megyei irodalmi verseny

3.hely

Lippai Réka 6.a

Geréné Kristóf Katalin

2017.
december 05.

Bocskai Bölcs Böngészői megyei irodalmi verseny

3.hely

László Zsófi 6.a

Geréné Kristóf Katalin

2017.
december 05.

Bocskai Bölcs Böngészői megyei irodalmi verseny

3.hely

Lippai Péter 6.a

Geréné Kristóf Katalin

2017.
december 05.

Bocskai Bölcs Böngészői megyei irodalmi verseny

3.hely

Szecsei Kamilla 6.b

Geréné Kristóf Katalin

2017.
december 05.

Bocskai Bölcs Böngészői megyei irodalmi verseny

3.hely

Vida Zsófia 6.b

Geréné Kristóf Katalin

2017.
december 05.

Bocskai Bölcs Böngészői megyei irodalmi verseny

3.hely

Piros Laura 6.b

Geréné Kristóf Katalin

2017.
december 05.

Bocskai Bölcs Böngészői megyei irodalmi verseny

1.hely

Boross Janka 5.a

Tóthné Farkas Ágnes

2017.
december 05.

Bocskai Bölcs Böngészői megyei irodalmi verseny

1.hely

Szabó Panna 5.a

Tóthné Farkas Ágnes

2017.
december 05.

Bocskai Bölcs Böngészői megyei irodalmi verseny

1.hely

Szentirmai Zsófi 5.a

Tóthné Farkas Ágnes

2017.
december 05.

Fazekas Mihály Általános Iskola angol rejtvényfejtő verseny

3.hely

Miklós Dóra 8.a

Gábor Marianna

2017.
december 04.

Fazekas Mihály Általános Iskola angol rejtvényfejtő verseny

3.hely

Orbulov Lili

Gábor Marianna

2017.
december 04.

Silver Kupa Labdarúgó verseny

1.hely

Joó Levente 2.b

2017.
december 03.

Silver Kupa Labdarúgó verseny

1.hely

Bencze Máté 2.a

2017.
december 03.

XXVII. Vascular Plazma Mikulás Kupa

1.hely

Joó Levente 2.b

2017.
december 02.

XXVII. Vascular Plazma Mikulás Kupa

1.hely

Bencze Máté 2.a

2017.
december 02.

Smaragd Delfin az Egészségért Alapítvány úszóversenye

2x1.hely

Szikla Péter 1.b

2017.
december 02.

Méliusz Juhász Péter Megyei Könyvtár Irodalmin pályázata

különíj

Lippai Réka

2017.
november 27.

Méliusz Juhász Péter Megyei Könyvtár Irodalmin pályázata

különdíj

Sándor Attila

2017.
november 27.

Méliusz Juhász Péter Megyei Könyvtár Irodalmin pályázata

1.hely

Mák Veronika Anna

2017.
november 27.

Méliusz Juhász Péter Megyei Könyvtár Irodalmin pályázata

2.hely

Bereczki Eszter

2017.
november 27.

Méliusz Juhász Péter Megyei Könyvtár Irodalmin pályázata

2.hely

Bán Bence Dániel

2017.
november 27.

Méliusz Juhász Péter Megyei Könyvtár Irodalmin pályázata

2.hely

Nagy Boldizsár

2017.
november 27.

Méliusz Juhász Péter Megyei Könyvtár Irodalmin pályázata

3.hely

Kurshid Amir

2017.
november 27.

Méliusz Juhász Péter Megyei Könyvtár Irodalmin pályázata

3.hely

Szecsei Kamilla

2017.
november 27.

Nemzetközi Műkorcsolya verseny, Cellje

16.hely

Végi Diána 5.a

2017.
november 25.

Lövészet verseny, Nyíregyháza

3.hely

Bordás Nóra 8.a

2017.
november 24.

Csapókerti Általános Iskola megyei népdaléneklési verseny

2.hely

Szentirmai Sára 5.a

2017.
november 24.

Csapókert Általános Iskola megyei angol verseny

1.hely

Gercsák Enikő 4.b

2017.
november 24.

Csapókert Általános Iskola megyei angol verseny

3.hely

Dobos Hanna

2017.
november 24.

Csapókert Általános Iskola megyei angol verseny

2.hely

Czibere Lili3.o.

2017.
november 24.

Csapókert Általános Iskola megyei angol verseny

6.hely

Osztós Zsanna

2017.
november 24.

Serdülő Országos Úszóbajnokság

2x1.hely, 2.hely, 3.hely

Szilágyi Panna 6.b

2017.
november 18.

Kelet-Magyarország Nemzetközi Műkorcsolya verseny, Miskolc

5.hely

Végi Diána 5.a

2017.
november 18.

Kelet-Magyarország Nemzetközi Műkorcsolya verseny, Miskolc

8.hely

Lacza Boglárka 3.b

2017.
november 18.

Lilla Téri Általános Iskola megyei komplex tanulmányi verseny

3.hely

Czecze Bianka 5.a

2017.
november 18.

III.Bozsik Kupa Futballbajnokság, Nyíregyháza

1.hely

Barna Teó 1.a

2017.
november 18.

III.Bozsik Kupa Futballbajnokság, Nyíregyháza

1.hely

Pokol Márk 1.b

2017.
november 18.

Kanadai Magyar Hokiklub Jégkorong Torna, Budapest

3.hely

Mucsányi Szabolcs 2.a

2017.
november 18.

Kazinczy Ferenc Általános Iskola megyei komplex tanulmányi verseny

3.hely

Lukovics Hanna 4.a

Pethő Annamária

2017.
november 17.

Kazinczy Ferenc Általános Iskola megyei komplex tanulmányi verseny

2.hely

Novák Sára 4.a

Pethő Annamária

2017.
november 17.

Kazinczy Ferenc Általános Iskola megyei komplex tanulmányi verseny

2.hely

Rácz Nimród 4.c

Kovácsné Vásárhelyi Andrea

2017.
november 17.

Kazinczy Ferenc Általános Iskola megyei komplex tanulmányi verseny

1.hely

Czibere Lili 3.a

Keresztesiné Sipos Ildikó

2017.
november 17.

Kazinczy Ferenc Általános Iskola megyei komplex tanulmányi verseny

különdíj

Tarr Szófia 2.a

Varga Mihályné

2017.
november 17.

Lilla Téri Általános Iskola megyei komplex tanulmányi verseny, korcsolya

2.hely

Végi Liána 2.a

2017.
november 17.

Lilla Téri Általános Iskola megyei komplex tanulmányi verseny, korcsolya

3.hely

Vincze Dávid 4.c

2017.
november 17.

Lilla Téri Általános Iskola megyei komplex tanulmányi verseny, korcsolya

2.hely

Hímer Kornél 5.c

2017.
november 17.

Lilla Téri Általános Iskola megyei komplex tanulmányi verseny, korcsolya

2.hely

Kovács Gréta 8.a

2017.
november 17.

Lilla Téri Általános Iskola megyei komplex tanulmányi verseny, korcsolya

2.hely

Szabó Sára 8.a

2017.
november 17.

Vörösmarty Általános Iskola és AMI XI. Megyei Mese- és Prózamondó verseny

1.hely

Antal Rebeka 8.b

Molnár Lászlóné

2017.
november 13.

Heves Kupa, Kecskemét

2.hely

Barna Teó 1.a

2017.
november 12.

Nemzetközi Mazsorettverseny, Szlovákia

1.hely

Papp Lilien 4.b

2017.
november 11.

Nemzetközi Mazsorettverseny, Szlovákia

2x1.hely, 3hely, 4.hely

Magyar Fruzsina 7.o.

2017.
november 11.

Bozsik Kupa labdarúgó Bajnokság, Hajdúböszörmény

1.hely

Pokol Márk 1.b

2017.
november 11.

Bozsik Kupa labdarúgó Bajnokság, Hajdúböszörmény

1.hely

Nagy Bence 1.b

2017.
november 11.

Olasz Focisuli Labdarúgó mérkőzése

3.hely

Barna Teó 1.a

2017.
november 10.

Play and Stay városi teniszbajnokság

2.hely

Kristóf Zsombor 5.o.

2017.
november 06.

Play and Stay városi teniszbajnokság

3.hely

Szabó Milán 4.a

2017.
november 06.

Play and Stay városi teniszbajnokság

2.hely

Orosz Bálint 3.o

2017.
november 06.

Halloween Cup Nemzetközi Műkorcsolya, Budapest

4.hely

Végi Diána 5.a

2017.
november 05.

Nemzetközi Gyorskorcsolya Verseny, Zágráb

3.hely

Végi Liána 2.a

2017.
november 05.

Nemzetközi Gyorskorcsolya Verseny, Zágráb

4.hely

Végi Dániel 8.o.

2017.
november 05.

Akrobatikus Rock and Roll területi verseny, Gyöngyös

2.hely

Kiss Boglárka 2.a

2017.
október 28.

Aerobik Magyar Kupa döntő, Pécs

3.hely

Rásó Enikő 2.a

2017.
október 27.

Kinizsi Pál Általános Iskola rajzverseny

1.hely

Nagy Aida 6.o.

Séra Andrea

2017.
október 26.

Kinizsi Pál Általános Iskola rajzverseny

2.hely

Balogh Illés 5.o.

Séra Andrea

2017.
október 26.

Kinizsi Pál Általános Iskola rajzverseny

3.hely

Lippai Réka 6.o.

Séra Andrea

2017.
október 26.

Kinizsi Pál Általános Iskola, matematika verseny

2.hely

Ludmány Marcell 5.o.

Terdik Erika

2017.
október 26.

Kinizsi Pál Általános Iskola, matematika verseny

1.hely

Balogh László 7.o.

Terdik Erika

2017.
október 26.

Olasz Focisuli Nemzetközi Labdarúgótorna, Szlovákia

1.hely

Barna Teó 1.a

2017.
október 26.

Olasz Focisuli Nemzetközi Labdarúgótorna, Szlovákia

1.hely

Pokol Márk 1.a

2017.
október 26.

Debreceni Bocskai István Általános Iskola vers- és prózamondó verseny

2.hely

Juhász Petra 4.b

Polyákné Pócsi Erika

2017.
október 18.

OTP Bozsik –program, Hajdúhadház

jól cselező

Pokol Márk

2017.
október 17.

Akrobatikus Rock and Roll hevesi területi versenye2

2.hely

Kiss Boglárka 2.a

2017.
október 17.

Őszi Grosics Kupa Labdarúgóverseny, Gyula

1.hely

Rásó Patrik 2.a

2017.
október 08.

Szlovákiai foci torna

1.hely

Pokol Márk 1.b

2017.
október 07.

Szlovákiai Nemzetközi labdarúgó torna

veretlenül bajok

Barna Teó 1.a

2017.
október 07.

III. Kárpát –medencei Életmese felolvasó verseny

1.hely

Antal Rebeka 8.b

2017.
október 07.

III. Kárpát –medencei Életmese felolvasó verseny

1.hely

Burger Nóra 8.b

2017.
október 07.

III. Kárpát –medencei Életmese felolvasó verseny

1.hely

Kenyhercz Kitti 8.b

2017.
október 07.

Magyar Kupa Aerobic verseny 3.forduló, Nyíregyháza

3.hely

Rásó Enikő 2.a

2017.
október 07.

III. Decathlon Nagyerdei Félmaratonon

sikeresen lefutotta a 2,5 km-es gyerekfutamot

Farkas Hanna 2.a

2017.
szeptember 23.

Őszi Gyermek Jégkorong Fesztivál, Budapest

3.hely

Mucsányi Szabolcs 2.a

2017.
szeptember 23.

OTP-Bank Bozsik Program, I.Bozsik U-9 fesztivál

Kiemelkedő teljesítmény

Sörlei Keve 2.a

2017.
szeptember 17.

OTP-Bank Bozsik Program, I.Bozsik U-9 fesztivál

jól cselező

Nagy Bence 1.o.

2017.
szeptember 17.

OTP-Bank Bozsik Program, I.Bozsik U-9 fesztivál

jól védekező

Pokol Márk 1.o

2017.
szeptember 17.

Jászberényi Toborzó Jégkorong torna

Kiemelkedő teljesítmén

Semsely-Bakó Zalán 3.o.

2017.
szeptember 10.

Hajrá Futás Megyei Futóverseny

3.hely

Végi Liána 2.a

2017.
szeptember 09.

Hajrá Futás Megyei Futóverseny

2.hely

Végi Diána 5.a

2017.
szeptember 09.

Hajrá Futás Megyei Futóverseny

4.hely

Végi Dániel 8.b

2017.
szeptember 09.

Németh Ferenc Emléktorna U-9 Futballbajnokság, Halásztelek

1.hely

Rásó Patrik 2.a

2017.
szeptember 09.

Spiskanova Nemzetközi Gyorskorcsolya verseny

5.hely

Végi Liána 2.a

2017.
szeptember 02.

Spiskanova Nemzetközi Gyorskorcsolya verseny

7.hely

Végi Dániel 8.b

2017.
szeptember 02.

Play and Stay Teniszbajnokság

1.hely

Kristóf Zsombor

2017.
szeptember 02.

Play and Stay Teniszbajnokság

2.hely

Szabó Milán 4.a

2017.
szeptember 02.

Play and Stay Teniszbajnokság

2.hely

Orosz Bálint

2017.
szeptember 02.

Play and Stay Teniszbajnokság

7.hely

Badica-Ciolani Leila

2017.
szeptember 02.

IV.Nyíradonyi Kyokushin Kupa Karatebajnokság

2.hely

Szabó Petra 2.a

2017.
szeptember 02.

Karnevál Kupa Olasz Focisuli Labdarúgó Bajnokság

5.hely

Semsely-Bakó Zalán 3.o.

2017.
szeptember 02.